• کدخبر: 11815
  • تاریخ انتشار خبر: ۱۰:۲۸ ب.ظ - سه شنبه ۱۳۹۲/۰۵/۲۲
اصفهان بیدار: اشتیاق کم اصفهانی ها نسبت به شهربازی/فرسودگی شهر بازی ها

اصفهان بیدار: اشتیاق کم اصفهانی ها نسبت به شهربازی/فرسودگی شهر بازی ها

به گزارش اصفهان بیدار

چند سالی است که شاهد کاهش اشتیاق مردم اصفهان نسبت به شهربازی هستیم. حضور مرد شهر در شهربازی ها به شدت کاهش یافته است.

در شهر اصفهان دو شهر بازی وجود دارد، یکی شهر بازی آبشار و دیگری شهر بازی ملک شهر.

فرسودگی دستگاه های شهر بازی آبشار و دوری شهر بازی ملک شهر از اصفهان دلایلی هستند که باعث اشتیاق کم مردم شهر نسبت به حضور در شهر بازی ها می شود. علاوه بر این کیفیت کم و گرانی دستگاه ها نسبت به شهربازی های بقیه شهرها هم باعث این مهم شده است.

یکی از دلایلی که تا کنون مانع ورشکستگی شهربازی های شهر اصفهان شده توریستی بودن اصفهان است. هم اکنون اغلب مشتریان شهر بازی های اصفهان به خصوص شهر بازی آبشار را مسافران تشکیل می دهند. این موضوع از پلاک ماشین هایی که در پارکینگ شهر بازی پارک هستند کاملا پیداست. همچنین تعطیلی شهربازی ها در زمستان و مواقعی که مسافران در اصفهان حضور ندارند این موضوع را بیشتر نمایان می کند.

کاهش شدید حضور مردم شهر اصفهان در شهربازی ها و نبود هیچ جایگزین مناسب باعث وجود خلا در وقت شادی مردم می شود. این خلا متقاربا باعث روی آوردن مردم به       شادی های کاذب و دردسرساز می شود.

شهرداری و شورای شهر اصفهان بارها اعلام کرده اند که شهربازی آبشار به زودی بسته می شود و خبر از احداث بزرگترین شهر بازی اصفهان را داده اند ولی تا کنون هیچ یک اتفاق نیفتاده است. علاوه بر این بارها اعلام کرده اند که شهربازی آبشار به دلیل نا امنی و خطرات زیاد قرار است که بسته شود. این خبر نشان می دهد که شهرداری با وجود اینکه میداند شهربازی آبشار فرسوده و خطرناک است هیچ اقدامی تا کنون انجام نداده است که به جای خود قابل بحث است.

امیدواریم که دستگاه های شهر اصفهان به خصوص شهرداری که متصدی اصلی این کار هست به این موضوع هم توجه خاص بکند.

 

 

 

درج دیدگاه

آخرین اخبار