• کدخبر: 14672
  • تاریخ انتشار خبر: ۱۰:۲۰ ق.ظ - شنبه ۱۳۹۲/۰۸/۱۱

افتتاح اولین پارک آبی کشور در استان اصفهان

پارک آبی کودکان ناژوان افتتاح شد

به گزارش اصفهان بیدار ، این پروژه در جنوب جاده ساحلی ناژوان– پشت پارک بادی ناژوان واقع شده است. این پروژه در تاریخ ۲۵/۱۱/۹۰ شروع ودر تاریخ ۱/۸/۹۲ به اتمام رسید .

هزینه اجرای پروژه حدودا”  ۰۰۰/۰۰۰/۵۰۰/۱۲ ریال ( هزینه عمرانی و تاسیسات : ۰۰۰/۰۰۰/۰۰۰/۹ ریال – هزینه المانهای بازی و کفپوش : ۰۰۰/۰۰۰/۵۰۰/۳ ریال )  و هزینه تملک ۰۰۰/۰۰۰/۲۰۰/۳ ریال میباشد .

مساحت کلی این مجموعه بازی حدوداً ۳۲۰۰ مترمربع شامل یک استخر با عمق متوسط ۴۵ سانتیمتر در مرکزیت این مجموعه و ۹۰ المان بازی از جمله رینگ آبی مه­پاش، قورباغه آبی، چتر آب ، سطل آبی نامتعادل ، دوچرخه آب پاش ، پیچ ارشمیدس ، الاکلنگ آب پاش ، نخل آب پاش ، پل شناور و قایق ، آلاچیق آبی ، محورهای مرطوب رینگی و … می­باشد . جهت بالا بردن ضریب ایمنی کودکان از کف­پوش ایمنی و استاندارد  به مساحت ۱۷۵۰ مترمربع استفاده شده است.

این پارک آبی با یک مجموعه رختکن و سرویس بهداشتی و یک دستگاه تریا و یک واحد بلیط ­فروشی تجهیز شده است و فضای کاملاً دلنشین و مهیجی برای فرزندان و خانواده ­های آنان دارد .

آب استفاده شده در این مجموعه آب شرب شهری می­باشد که جهت گندزدایی و تصفیه بهتر آن از سیستم تصفیه فیزیکی و سیستم کلرزنی استفاده شده است .

استفاده از این مجموعه جهت کودکان دختر۳ تا ۹ سال و پسران ۳ تا ۱۲ سال می­باشد .

این مجموعه برای اولین بار در کشور ساخته شده است و این موضوع به جاذبه­ های شهر اصفهان می­افزاید .

انتهای پیام / ر

پارک2

درج دیدگاه

آخرین اخبار