• کدخبر: 19900
  • تاریخ انتشار خبر: ۲:۲۹ ب.ظ - چهارشنبه ۱۳۹۲/۱۰/۱۱

حوادث اصفهان در ۲۴ساعت گذشته

حواذث اصفهان طی ۲۴ ساعت گذشته چهار نفر بر اثر تصادف فوت و نیز۱۴نفر مصدوم و راهی بیمارستان شدند.

به گزارش اصفهان بیدار، حوادث ۲۴ ساعت گذشته خودروی پژو پارس با خودروی ۲۰۶ برخورد کرد که در اثر این برخورد و انحراف به چپ خودروی پژو پارس و سپس برخورد با درخت چهار سرنشین این خودرو جان باختند. سه سرنشین ردیف عقب در دم فوت و راننده خودرو نیز در راه بیمارستان به دلیل خونریزی شدید فوت کرد.

رئیس اداره اورژانس پیش بیمارستانی دانشگاه علوم پزشکی اصفهان گفت: از سرنشینان خودروی پژو فقط سرنشین جلو که کمربند ایمنی بسته بوده است زنده و به بیمارستان امین منتقل شد.

همچنین ساعت ۱۰ صبح دیروز خودروی پراید با پژو در جاده ورزنه اصفهان مقابل روستای شاطور اسلام‌آباد با هم برخورد کردند که بر اثر این تصادف هشت نفر مصدوم شدند که سه مرد مصدوم این تصادف و به بیمارستان الزهراء اصفهان و دو مرد دیگر ، یک زن و و دو کودک مصدوم نیز به بیمارستان شریعتی منتقل شدند.

مورد دیگر برخورد دو دستگاه سواری در محور اصفهان- نایین پنج مجروح برجای گذاشت.
فرمانده پلیس راه استان اصفهان گفت: در این حادثه بر اثر برخوردخودروی پرایدو پژو۴۰۵ سه نفر از سرنشینان پرایدو دو نفر از سرنشینان پژو مجروح و به بیمارستان منتقل شدند.
سرهنگ رضایی علت وقوع این حادثه را انحراف به چپ خودروی پراید اعلام کرد.

ضمنایک مورد گزارش مسمویت با گاز منواکسید کربن در ساعت ۳۰ دقیقه بامداد در شهرک بهارستان زن ۴۲ ساله، مرد۴۷ ساله و نیز یک دختر ۱۹ ساله بر اثر استفاده از زغال در اتاق جهت گرم شدن دچار مسمومیت با گاز CO شدند که به درمانگاه رازی بهارستان منتقل شدند.

انتهای پیام/ر۱

نویسنده

نوشته شده توسط طراحی چهره در فروردین ۱۴ام, ۱۳۹۶

سلام.واقعا وبسایت خوبی دارید

نویسنده

نوشته شده توسط فروش بک لینک در خرداد ۲۶ام, ۱۳۹۶

خسته نباشید مرسی به خاطر این مطالب مفید

درج دیدگاه

آخرین اخبار