• کدخبر: 21602
  • تاریخ انتشار خبر: ۷:۵۱ ب.ظ - دوشنبه ۱۳۹۲/۱۰/۳۰
سرمربی تیم فوتبال ذوب آهن:

کلید موفقیت ما تمرکز است

سرمربی تیم فوتبال ذوب آهن اصفهان گفت: کلید موفقیت ما در دیدار با استقلال تهران در جام حذفی باشگاه های ایران، تمرکز است.

به گزارش اصفهان بیدار، مجتبی تقوی عصر امروز (دوشنبه) در کنفرانس خبری اظهار کرد: شناخت خوبی از تیم استقلال تهران داریم و براساس نقاط ضعف و قوت حریف برنامه ریزی کرده ایم و باید بازیکنان ما از انجام بازی احساسی دوری کنند.

وی اظهار کرد: تیم فوتبال استقلال تهران از کوچکترین فرصت به بهترین نحو استفاده می کند و در مقابل، بازیکنان ما نباید به حریف اجازه ایجاد موقعیت بدهند.

سرمربی تیم فوتبال ذوب آهن اصفهان تصریح کرد: استقلال، تیم بسیار خوب و منظمی است که از کادر فنی باتجربه، با برنامه و موفقی برخوردار است.

تقوی تاکید کرد: تحت هر شرایطی باید بهترین بازی خود را مقابل استقلال تهران در جام حذفی انجام دهیم و از موقعیت ها استفاده کنیم.

وی با ابراز تاسف از خداحافظی سعید مظفری زاده از داوری فوتبال اظهار کرد: وی یکی از بهترین داوران فوتبال ایران است و تعجب می کنم از اینکه فدراسیون فوتبال به راحتی اجازه می دهد این داوران از فوتبال بروند.

سرمربی تیم فوتبال ذوب آهن اصفهان ادامه داد: فوتبال ایران به داوری همچون مظفری زاده نیاز دارد و او می توانست تا شش سال دیگر به فوتبال ما کمک کند.

وی از مهدی رجب زاده به عنوان بازیکن مصدوم تیمش نام برد و افزود: این بازیکن بعد از بازی با فولاد خوزستان مصدوم شد و بنا به توصیه پزشکان در دیدار فردا (سه شنبه) مقابل استقلال غایب است.

تقوی با بیان اینکه از نظر فنی برنامه ای را شروع کردیم، گفت: دوست داریم طبق برنامه پیش برویم و تاکنون روند رو به رشدی داشتیم و در اجرای این برنامه موفق بودیم.

وی با بیان اینکه نظم و انضباط برای ما اهمیت دارد، گفت: بازیکنان در این خصوص همکاری لازم را دارند تا بتوانیم به جایگاه بهتری در لیگ برتر فوتبال باشگاه های ایران دست یابیم.

تیم فوتبال ذوب آهن اصفهان، فردا (دوشنبه) در چارچوب مسابقات فوتبال جام حذفی باشگاه های ایران در ورزشگاه فولادشهر اصفهان میزبان تیم استقلال تهران است.
منبع: ایرنا
انتهای پیام

درج دیدگاه

آخرین اخبار