اصفهان بیدار

آمریکا و رژیم صهیونیستی مبارزه با ارزش‎های اسلام را مدنظر قرار داده‌اند

کدخبر: 34896
مرداد ۳۱, ۱۳۹۳ در ساعت ۶:۱۱ ب.ظ

به گزارش اصفهان بیدار به نقل از تسنیم، حجت‌الاسلام والمسلمین سیدمجتبی میردامادی در خطبه‌های این هفته‌ نمازجمعه اصفهان اظهار کرد: زیرمیزی گرفتن عده‌ای از پزشکان، ظلمی است که در حق بیماران روا داشته می‌شود؛ طبیب و روحانی در دین مبین اسلام جزء اقشاری هستند که نباید در ازای طبابت کردن و گفتن مسائل و احکام دینی به مردم، هیچ هزینه‌ای از مراجعین دریافت کنند.

وی با تأکید بر این‌که شاغلان این ۲ حیطه نیز برای گذارن زندگی خود نیاز به پول دارند، تصریح کرد: جای تأسف است که در موارد معدودی دیده شده که برخی پزشکان با اخذ زیرمیزی و یا درباره اقدام برای سقط جنین، به مردم ظلم می‌کنند.

امام جمعه موقت اصفهان با اشاره به فرا رسیدن هفته گرامی‌داشت دولت، خطاب به دولت‌مردان بیان کرد: لازم است که دولت‌مردان ما از یاد نبرند که برای رسیدن آن‌ها به چنین جایگاهی، بسیاری از جوانان سرفراز میهن اسلامی‌مان به شهادت رسیده‌اند.

وی طرفداری قبیله‌ای و باندبازی‌ها را از جمله عوامل فراموش کردن دین دولت‌مردان نسبت به شهدا عنوان کرد و افزود: اگر این نکته که ما همگی مدیون خون شهدا هستیم، به دست فراموشی سپرده شود به‌منزله خطایی غیرقابل بخشش خواهد بود.

حجت‌الاسلام والمسلمین میردامادی با اشاره به روز گرامی‌داشت مقام کارمند، خاطرنشان کرد: نبایستی کارمندان این نکته بسیار مهم را از یاد ببرند که حقوق آنان درواقع از جیب مردم همین مملکت است که تأمین می‌شود.

وی به انتقاد از رفتار ناپسند شماری از کارمندان ادارات با ارباب رجوع پرداخت و اظهار داشت: متأسفانه دیده و شنیده شده است که بعضی از کارمندان برای انجام کار مردم، طلب رشوه می‌کنند.

امام جمعه موقت اصفهان با اشاره به حوادث غزه و جنایت‌های گروه ترویستی داعش، تصریح کرد: در جبهه کفر، کشورهایی نظیر آمریکا و رژیم صهیونیستی قرار دارند که مبارزه علیه ارزش‌های اسلامی را در صدر دستور کار خود قرار داده‌اند.

وی با برشمردن گوشه‌ای از جنایات آمریکا و اسرائیل برای عناد با اسلام، بار دیگر تأکید کرد: آمریکا و رژیم صهیونیستی در حال حاضر دشمنان شماره یک اسلام و مسلمین هستند.
انتهای پیام