• کدخبر: 41580
  • تاریخ انتشار خبر: ۶:۰۱ ب.ظ - پنج شنبه ۱۳۹۳/۱۰/۱۱
فرمانده سپاه صاحب الزمان(عج) استان اصفهان:

تشکیل جبهه رسانه ای در برابر مکر رسانه ای دشمنان ضروری است

فرمانده سپاه صاحب الزمان(عج) استان اصفهان گفت: تشکیل جبهه رسانه ای در برابر حیله و مکرهای رسانه ای و به تعبیری دیگر گلوله های جنگ نرم دشمنان ضروری است.

به گزارش خبرنگار اصفهان بیدار، سردار سرتیپ دوم پاسدار غلامرضا سلیمانی صبح امروز در همایش بسیج و رسانه که به همت روابط عمومی سپاه صاحب الزمان(عج) با حضور جامعه رسانه ای استان اصفهان برگزار شد، اظهار داشت: امروز رسالت ما در نظام جمهوری اسلامی مقابل دشمنان بسیار سنگین است.

وی اضافه کرد: رهبر معظم انقلاب با نامگذاری امسال به نام سال اقتصاد و فرهنگ با عزم ملی و مدیریت جهادی، فرمان دو جهاد فرهنگی و جهاد اقتصادی را صادر نمودند و تشکیل جبهه فرهنگی را عنوان کردند.

فرمانده سپاه صاحب الزمان(عج) استان اصفهان با بیان اینکه هجمه دشمنان علیه اسلام، انقلاب و حاکمیت اسلامی از بعد رسانه‌ای و ماهواره‌ای بر کسی پوشیده نیست، تصریح کرد: لازم است در برابر حیله و مکرهای رسانه ای و به تعبیری دیگر گلوله های جنگ نرم دشمنان، جبهه رسانه ای تشکیل شود.

وی تاکید کرد: دشمن در جنگ نرم تلاش می کند تا مدیریت ادراک را کنترل نماید و از ابزارهای مختلفی مانند رادیو، تلویزیون، ماهواره، اینترنت و حتی مطبوعات مکتوب برای تزریق برنامه های خود استفاده می کند.

* ناکارآمدی حکومت دینی، نقض حقوق بشر و آزادی مکر دشمن است

سلیمانی افزود: امروز دشمن با تمسک به سه پیام محوری شامل نقض حقوق بشر، نا‌کارآمدی حکومت دینی و آزادی سعی دارد تا نظام جمهوری اسلامی ایران را تضعیف کند.

وی گفت: سه محور مذکور، دقیقا همان نقاط قوت و اصول حاکمیت کشور ماست که دشمن برای آن برنامه دارد، در حقیقت پیام انقلاب، تشکیل جمهوری جهانی بر محور عدالت است.

فرمانده سپاه صاحب الزمان(عج) استان اصفهان با بیان اینکه لازم است ۲۰ سال ابتدایی تشکیل نظام جمهوری اسلامی ایران را مد نظر قرار دهیم، افزود: پس از اینکه در عرصه های مختلف و سخت اقتدار و کارآمدی خود را به اثبات رسانیدیم، دشمن بحث ناکارآمدی حکومت دینی را مطرح کرد.

وی ادامه داد: بهانه کردن نداشتن آزادی در نظام اسلامی ایران تنها پوششی برای ورود جاسوسان غرب به این کشور می باشد.

سلیمانی بیان کرد: دشمنان در بعد اقتصادی سیاست های اقتصادی ما را مورد نقد قرار دادند و با افزایش تحریم ها سیستم اقتصادی ما را به چالش کشیدند.

وی در پایان سخنان خود بر رسالت خطیر نیرو‌های انقلابی و رسانه در شرایط امروز تاکید کرد.

انتهای پیام

درج دیدگاه

آخرین اخبار