• کدخبر: 55353
  • تاریخ انتشار خبر: ۹:۵۸ ق.ظ - پنج شنبه ۱۳۹۴/۰۷/۳۰
فعال سیاسی و فرهنگی:

نامه رهبر معظم انقلاب پروژه نفوذ را به بن بست کشاند

یک فعال سیاسی و فرهنگی با اشاره به نامه راهگشای رهبر معظم انقلاب اسلامی در خصوص برجام، گفت: برخی تلاش می کردند عملکرد ضعیف خود را به رهبر معظم انقلاب منسوب کنند ولی این نامه، توطئه های فتنه گران داخلی و خارجی را نقش بر آب کرد اما مردم و مسوولین باید به فکر بستن راههای نفوذ باشند.

علیرضا لطفی در گفت و گو با اصفهان بیدار، گفت: انقلاب اسلامی ایران از بدو شکل گیری تا کنون دوره های مختلفی را به خود دیده و خیانت ها و منحرف شدن کسانی که در پست هایی چون ریاست جمهوری، قائم مقامی ولایت فقیه و مرجعیت قرار داشتند را دیده است.
وی ادامه داد: دشمن به تحقیق دریافته است که از توطئه های بیرونی مانند جنگ، ترور، فتنه گری و امثال آن کاری از پیش نمی برد زیرا مردم ما مردمی آگاه، شهادت طلب و شجاع هستند که به فرموده امام راحل (ره) مثال آنها در صدر اسلام نیز نبوده است.
این آزاده سالهای دفاع مقدس اظهار کرد: تنها راه امیدی که دشمن برای آن برنامه ریزی دارد، راه نفوذ است و در چند ماهه اخیر و همزمان با تحرکات دیپلماسی دولت روحانی که منجر به قبول برجام از ناحیه دولت شد، رهبر معظم انقلاب هشدارهای بسیار جدی و منحصر به فردی در تاریخ انقلاب به مسوولین و مردم دادند.
وی با بیان اینکه انقلاب اسلامی بهای خون شهدای نهضت امام خمینی (ره) از سال ۴۲ تا کنون است و ریشه در تاریخ ۱۴۰۰ شیعه دارد، گفت: خانواده های شهدا، ایثارگران و مدافعان ارزشها با اشاره و هدایت های رهبر معظم انقلاب اجازه نمی دهند، صفین و حکمیت دوباره تکرار شود.
لطفی ادامه داد: عامل اصلی خون های ریخته شده جوانان این سرزمین استکبار جهانی و در راس آن آمریکا، رژیم صهیونیستی و انگلیس خبث است ولی در سالهای اخیر زمزمه هایی به گوش می رسد که مردم باید این جنایت ها را به فراموشی سپارند.
وی اضافه کرد: برخی در موضوع برجام تلاش می کردند از یک سو دهان دلسوزان انقلاب را به بهانه اختلاف افکنی و با برچسب های مختلف ببندند و از سوی دیگر با همراه ساختن مجلس و دیگر ارکان، برجام را که به اعتقاد کارشناسان دارای ضعف های اساسی است بر مردم تحمیل کنند.
این آزاده سالهای دفاع مقدس گفت: تلخ ترین مساله در این میان نسبت دادن برجام به رهبر معظم انقلاب بود زیرا عده ای به دنبال آن بودند مردم و برخی مسوولین دلسوز را با این بیان که برجام مطابق موضع رهبر معظم انقلاب است، ساکت کنند.
وی گفت: رهبر معظم انقلاب اسلامی بارها فرموده اند من خود هر موضعی داشته باشم به صورت علنی بیان می کنم ولی برخی با عباراتی همانند اینکه برجام موضع نظام است، بر خلاف نظر رهبر فرزانه انقلاب اسلامی حرکت می کردند و به دنبال آن بودند که امام مسلمین را در بن بست قرار دهند، در حالی که نامه رهبری آنها را در بن بست قرار داد.
این فعال فرهنگی افزود: نامه روز گذشته رهبر معظم انقلاب در خصوص برجام، نامه ای جامع و کامل و موضع ملت در قبال مساله برجام بود و راه را برای کسانی که می خواستند راه نفوذ آمریکا را به کشور باز کنند، بست.
وی تصریح کرد: مردم انقلابی ایران اسلامی از امام خمینی (ره) آموخته اند که باید پشتیبان ولایت فقیه بود تا به انقلاب اسلامی آسیبی نرسد و از همین رو همواره این اعلام حمایت از ناحیه مردم وجود دارد و مردم دفاع از دین، مملکت و آزادی خود را در دفاع از ولایت فقیه می دانند.

درج دیدگاه

آخرین اخبار