• کدخبر: 59556
  • تاریخ انتشار خبر: ۱۲:۵۰ ب.ظ - پنج شنبه ۱۳۹۴/۱۰/۲۴
دبیر جشنواره عمار در اصفهان مطرح کرد:

پنج بسته فیلم مردمی به دبیرخانه عمار اصفهان رسید/ اصفهان فرستنده بیشترین آثار جشنواره عمار

دبیر جشنواره عمار در اصفهان گفت: هر سال بیشترین تعداد آثار ارسالی به جشنواره مردمی فیلم عمار متعلق به استان اصفهان بوده و بیشترین اکران نیز در این استان انجام شده است.

معین مومنیان امروز در گفتگو با خبرنگار اصفهان بیدار در رابطه با جایگاه جشنواره مردمی فیلم عمار در اصفهان اظهار کرد: خوشبختانه هر سال بیشترین تعداد آثار ارسالی به جشنواره مردمی فیلم عمار متعلق به استان اصفهان بوده و بیشترین اکران نیز در این استان انجام شده است.

وی با بیان اینکه جوایز اهدایی به برگزیدگان به صورت کشوری بوده و استانی نیست، افزود: مراسم افتتاحیه و اکران کلیه فیلم ها همزمان با دهه مبارک فجر از ۱۵ بهمن ماه آغاز می شود.

دبیر جشنواره عمار در اصفهان بیان کرد: قرار است در مراسم ۱۵ بهمن ماه جمعی از خانواده های شهدای مدافع حرم و خانواده های شهدا و موثرین انقلاب اسلامی تجلیل شوند و علاوه بر آن فعالیت های حمایتی خاصی از مدافعان حرم انجام پذیرد.

وی ادامه داد: فیلم هایی که قرار است در این جشنواره اکران شوند به دسته فیلم های برگزیده، فیلم های بومی استان اصفهان و بسته های اکران مردمی تقسیم می شوند که در همین راستا تاکنون فقط ۵ سری از بسته های اکران مردمی به دبیرخانه این جشنواره در اصفهان رسیده و حالا در بین شهرستان ها توزیع می شود.

مومنیان بیان کرد: تعداد بسته های مردمی فعلی محدود است و نماینده هر شهرستان و سایر مردم می تواند از طریق ثبت نام در سایت عمار اصفهان به نشانی ammaresf.ir و یا از طریق ثبت نام پیامکی به صورت ارسال «نام و نام خانوادگی» و «نام شهرستان» خود به سامانه پیامکی ۳۰۰۰۱۸۰۱ برای دریافت این بسته های اکران مردمی درخواست کنند.

وی اضافه کرد: اکران های فعلی فیلم های عمار مربوط به فیلم های سال گذشته و همین پنج بسته جدید است.

دبیر جشنواره عمار در اصفهان خاطر نشان کرد: فیلم های جشنواره عمار در طول سال در مساجد، حسینیه ها و اماکنی که تعدادی از مردم حضور دارند بنا به درخواست خود مردم اکران می شود.

انتهای پیام

درج دیدگاه

آخرین اخبار