• کدخبر: 62512
  • تاریخ انتشار خبر: ۱:۴۱ ب.ظ - پنج شنبه ۱۳۹۴/۱۲/۲۰
معاون خدمات شهری شهرداری اصفهان مطرح کرد:

باغ فدک مکانی امن برای اسکان مسافران نوروزی

معاون خدمات شهری شهرداری اصفهان گفت: تمهیدات لازم برای امنیت و ایمنی مسافران در باغ فدک اندیشیده شده است تا آنها روزهای شادی را در اصفهان سپری کنند.

به گزارش اصفهان بیدار احمد رضا مصور در گفتگو با ایمنا اظهار کرد: باغ فدک به دلیل مجهز بودن و داشتن امکانات فرهنگی و تفریحی می تواند مکان مناسبی برای اسکان مسافران نوروزی باشد.

وی با اشاره به اینکه در ایام نوروز برنامه های فرهنگی و تفریحی بسیاری برای مسافران نوروزی و شهروندان اجرا می شود، افزود: تور گردشگری جهت بازدید از اماکن دیدنی با همکاری شرکت اتوبوسرانی با مسیر رفت و برگشت برای مسافرانی که در باغ فدک حضور دارند در نظر گرفته شده است.

مصورتاکید کرد: جهت حفظ ایمنی مسافران در باغ فدک ماشین های آتش نشانی به صورت شبانه روزی استقرار دارند و کنترل های لازم را برای آسایش و امنیت شهروندان انجام می دهند.

معاون خدمات شهری شهرداری اصفهان تصریح کرد: نیروی انتظامی در راستای فضای امنیتی مسافران و شهروندان در باغ فدک مستقر هستند تا مسافران نوروزی با امنیت خاطر روزهای خود را سپری کنند.

وی خاطرنشان کرد: جهت راهنمایی مسافران ۶ نقطه در سطح شهر در نظر گرفته شده است و مسافران نوروز می توانند از راهنمایی این افراد برای اسکان و معرفی مکان های تاریخی و غیره استفاده کنند.

درج دیدگاه

آخرین اخبار