• کدخبر: 66861
  • تاریخ انتشار خبر: ۷:۵۲ ب.ظ - چهارشنبه ۱۳۹۵/۰۵/۶

تشییع پیکر مطهر ۱۱ شهید دفاع مقدس و مدافع حرم در اصفهان

مسوول شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی اصفهان گفت: فردا هفتم مرداد ماه یازده شهید سالهای دفاع مقدس در اصفهان تشییع می شوند.

به گزارش اصفهان بیدار،  جعفر عسکری امروز در جمع خبرنگاران افزود: این شهدا که چهار نفر آنها شناسایی شده و هفت نفر نیز گمنام هستند از میدان فیض به سمت گلستان شهدای اصفهان تشییع می شوند.

وی خاطر نشان کرد: در این مراسم حجت الاسلام و المسلمین مهدی نیلی پور استاد حوزه و دانشگاه سخنرانی خواهد کرد.

 مسوول شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی اصفهان همچنین از برگزاری کنگره شهدای طلبه و روحانی در روز شهادت امام جعفر صادق (ع) در مدرسه علمیه امام صادق (ع) خبر داد.

وی در این نشست که به مناسبت سالروز تشکیل شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی برگزار شد، گفت: بزرگترین خدمت مسوولین به این نهاد انتظار مطالبات جناحی نداشتن است.

عسکری خاطر نشان کرد: شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی نهادی غیر دولتی است که مهمترین اهداف آن ایجاد بسترهای لازم برای گرامی داشت شعایر دینی و انقلابی و زنده نگاه داشتن مناسبت های انقلابی است.

وی برگزاری مراسم های مختلف را فرصتی برای بیان مطالبات مردمی برشمرد و افزود: نظام اسلامی ایران مردمی است و مردم هر ساله با حضور در راهپیمایی های مختلف از ارزشهای این انقلاب حمایت و با آرمان های آن تجدید میثاق می کنند.

رییس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی اصفهان با اشاره به ماجرای حقوق های نجوی برخی از مسوولین گفت: انقلاب اسلامی برای رفع تبعیض، مبارزه با بی عدالتی، حاکم شدن اسلام و رفع فقر فرهنگی و مادی بود و مردم با مشاهده این سوء استفاده ها رنجیده خاطر می شوند.

وی تصریح کرد: البته انقلاب اسلامی ثمرات بسیاری در رشد ارزشهای دینی و شکوفایی های مختلف داشته است ولی مردم انتظار دارند این نقطه های سیاه کوچک نیز در نظام اسلامی نباشد.

عسکری ادامه داد: مردم با وجود این مشکلات هر ساله با شکوه بیشتر درراهپیمایی حضور گسترده دارند و شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی همواره قدردان مردم بوده و هست.

وی اضافه کرد: شهدای انقلاب اسلامی خود را برای ارزشهای دین فدا کردند و کسانی که از این فرصت ها سوء استفاده می کنند باید جوابگوی خون شهدا باشند.

انتهای پیام/

منبع: ندای اصفهان

درج دیدگاه

آخرین اخبار