• کدخبر: 67761
  • تاریخ انتشار خبر: ۹:۵۸ ب.ظ - یکشنبه ۱۳۹۵/۰۶/۷
مدیرعامل باشگاه سپاهان خبر داد:

تکلیف هادی عقیلی عصر امروز مشخص می‌شود

مدیرعامل باشگاه سپاهان گفت: در جلسه هیئت مدیره باشگاه سپاهان که امروز عصر برگزار می‌شود، تکلیف نهایی هادی عقیلی مشخص می‌شود.

به گزارش اصفهان بیدار، اصغر باقریان در خصوص تعیین تکلیف هادی عقیلی، اظهار داشت: در جلسه‌ هیئت مدیره باشگاه که امروز عصر تشکیل می‌شود، تکلیف هادی عقیلی مشخص می‌شود.
وی گفت: عقیلی برای عقد قرارداد جدید از باشگاه خواسته تکلیف قرارداد فصل گذشته‌اش مشخص شود که در جلسه امروز هیئت مدیره تکلیف قرارداد فصل گذشته وی مشخص می‌شود و به عقیلی ابلاغ می‌شود.
باقریان در خصوص تکلیف سعید قائدی‌فر افزود: تکلیف سعید قائدی‌فر حدود ۲، سه ماه گذشته به وی ابلاغ شده و از او خواستیم که یا تیمش را به ما معرفی کند یا قراردادش با سپاهان را فسخ کند. تصمیم با خودش است و اگر بازیکنی نخواهد به تیم دیگری برود، ما نمی‌توانیم او را مجبور به این کار کنیم.
مدیرعامل باشگاه سپاهان در مورد مشخص شدن تکلیف لئوناردو پادوانی بیان کرد: لئوناردو پادوانی از طریق فیفا درخواست فسخ قراردادش با باشگاه سپاهان را کرده است. فیفا از باشگاه سپاهان مدارک وی را خواسته است و ما نیز مدارک را تا آخر همین هفته به فیفا ارسال می‌کنیم و منتظر رأی فیفا می‌شویم./ایمنا

درج دیدگاه

آخرین اخبار