• کدخبر: 68465
  • تاریخ انتشار خبر: ۵:۳۰ ب.ظ - دوشنبه ۱۳۹۵/۰۸/۲۴

نبود تیم در لیگ برتر، بزرگ‌ترین مشکل تکواندو استان اصفهان

مربی اصفهانی تیم ملی گفت: مهم‌ترین مسأله تکواندو استان اصفهان نبود یک تیم در مسابقات لیگ برتر است، اگر تیم بانوان و آقایان در لیگ برتر داشته باشیم، می‌توان نتایج بهتری کسب کرد.

به گزارش اصفهان بیدار علیرضا نصر آزادانی امروز در گفت‌وگو با فارس در اصفهان در مورد مشکلات و معضلات تکواندوی ایران و استان اصفهان اظهار کرد: چند سالی افت شدید در تکواندو استان اصفهان داشتیم اما زمانی که تغییر مدیریت انجام می‌شود، تغییرات فوری احساس نشده و نیاز به زمان دارد.

وی افزود: اثر تغییر مدیریت ممکن است چندین سال زمان نیاز باشد تا بتواند خود را نشان دهد و اکنون در حال بهبودی است.

مربی تیم ملی تکواندو ایران عنوان کرد: اکنون در نوجوانان یک ملی‌پوش، بزرگ‌سالان آقایان یک ملی‌پوش، در نوجوانان خانم یک ملی‌پوش، در بزرگ‌سالان بانوان یک ملی‌پوش حاضر در اردو، یک مربی در تیم ملی نوجوانان بانوان و یک مربی در تیم ملی بزرگ‌سالان آقایان داریم که این نشان از رشد و بهبودی اوضاع تکواندو استان است.

وی خاطر نشان کرد: امیدواریم که روز به روز بهتر شویم و تکواندو استان در حال رشد و پیشرفت است.

نصر آزادانی تصریح کرد: مدیریت جدید در حال اقدام است و کارهای خوبی در حال شکل‌گیری است که با همین اتفاقات می‌توانیم مجدد وضع‌مان را بهبود بخشیم.

وی در مورد کمبودهای تکواندو استان برای رسیدن به موفقیت گفت: مهم‌ترین مسأله تکواندو استان نبود یک تیم در مسابقات لیگ برتر است اگر تیم بانوان و آقایان در لیگ برتر داشته باشیم، می‌توان نتایج بهتری کسب کرد.

این مربی و ورزشکار اصفهانی بیان داشت: حضور تیم‌هایمان در لیگ برتر کم است و اگر این مشکل حل شود، می‌توانیم موفقیت‌های بیشتری کسب کنیم.

وی در پایان در مورد زیرساخت‌ها نیز عنوان کرد: این موضوع مقداری هزینه بر است و نیاز به هزینه برای داشتن زیرساخت‌های مناسب است؛ اکنون هیأت کمی مشکل مالی دارد که اگر مشکلات مالی هیأت نیز حل شود، در این بخش نیز می‌توانیم پیشرفت‌هایی داشته باشیم.

انتهای پیام

درج دیدگاه

آخرین اخبار