• کدخبر: 68573
  • تاریخ انتشار خبر: ۸:۱۰ ق.ظ - دوشنبه ۱۳۹۵/۰۹/۱

اولین دوره مسابقات پاراتکواندو قهرمانی کشور در اصفهان برگزار می‌شود

دبیر هیئت تکواندو استان گفت: اولین دوره مسابقات پاراتکواندو قهرمانی جوانان کشور در اصفهان برگزار می‌شود.

به گزارش اصفهان بیدار اکبر سعیدزاده در گفتگو با ایمنا اظهار داشت: بر اساس برنامه ریزی و سیاست گذاری هیئت تکواندو استان، سال ۹۵ را سال آموزش و مسابقه قرار داده ایم و هشت تیم در لیگ برتر و دسته یک کشور به نام اصفهان داریم.
وی افزود: با توجه به گذشت یک سال و چهار ماه از روی کار آمدن رییس جدید هیئت استان، به زعم خودمان و کارشناسان و پیش بینی انجام شده، امیدواریم اکثر سکوهای قهرمان کشور در سال ۹۶ به نام اصفهان ثبت شود.
سعیدزاده ادامه داد: با همدلی به وجود آمده بین اهالی تکواندو استان در سال جاری، ۲ تیم در بخش کیوروگی (مبارزه) و چهار تیم در بخش پومسه بر سکوی قهرمانی کشور ایستادند.
وی در مورد حضور علیرضا نصر آزادانی در کادر فنی تیم ملی گفت: قهرمان ارزنده ای مانند علیرضا نصر با کسب افتخارات زیاد و با ارزش فنی بالایی که دارد، باید در هر سیستم کاربلدی حضور داشته باشد و در چنین شرایطی و با توجه به مسابقات جهانی که در کشور آذربایجان برگزار می شود علیرضا نصر ایثار کرده است و امیدوارم فدراسیون قدر این قهرمان ارزشمند را بداند.
دبیر هیئت تکواندو استان در مورد اینکه آیا حضور بیژن مقانلو سرمربی تیم ملی در منزل علیرضا نصر در جریان برگزاری کلاس آموزشی در اصفهان، در این انتخاب تأثیر داشته است یا خیر بیان داشت: چنین چیزی اصلاً درست نیست و شایستگی و ارزش بالای علیرضا نصر باعث چنین انتخابی شده است. حضور مقانلو در خانه نصر به خاطر ارتباط نزدیک وی با سرمربی تیم ملی بوده است.
سعیدزاده همچنین از برگزاری مسابقات قهرمانی جوانان کشور در بخش آقایان و بانوان از ۱۷ تا ۲۰ آذرماه در اصفهان خبر داد و گفت: ان شاالله بتوانیم همچون گذشته میزبان خوبی باشیم. البته اولین دوره مسابقات پاراتکواندو قهرمانی کشور نیز همزمان با مسابقات قهرمانی جوانان کشور در اصفهان برگزار می شود.

درج دیدگاه

آخرین اخبار