• کدخبر: 69158
  • تاریخ انتشار خبر: ۵:۳۰ ب.ظ - جمعه ۱۳۹۵/۱۰/۳

رقابت خانواده های اصفهانی در مسابقه «خانه ما» از شبکه «نسیم»

خانواده های اصفهانی این بار در یک مستند – مسابقه پر طرفدار، صرفه جویی اقتصادی را در رقابتی تلویزیونی تجربه می کنند.

به گزارش اصفهان بیدار، چندی پیش و در ابتکاری جالب از تلویزیون، بر خلاف اکثر برنامه ها و مسابقات در نظر گرفته شده که رنگ و بوی تقلید از رسانه های خارجی را دنبال می کردند، مسابقه ای به مخاطبان سیما معرفی شد که سبک زندگی با محوریت صرفه جویی اقتصادی را نمایش می داد و جذابیت را به خانه های مردم هدیه کرده بود.
این بار و در سری جدید این مسابقه، تهیه کنندگان و عوامل برنامه «خانه ما» به میان خانواده های اصفهانی آمده اند و مجدداً مستند- مسابقه جذابی را برای پخش از تلویزیون در نظر گرفته اند.
حسام اسلامی کارگردان این مسابقه پر طرفدار در گفتگو به ایمنا با اشاره به استقبال خوب برنامه در سری اول گفت: مستند – مسابقه «خانه ما» که بخش نخست آن، سال گذشته با استقبال خوبی از سوی مخاطبان مواجه شده بود، در سری جدید خود به سراغ خانواده های اصفهانی رفته و آنها را در یک مسابقه واقعی در مواجهه با چالش های اقتصادی زندگی به رقابت کشانده است که همین مسأله، به علت سبک مصرف اقتصادی و صحیح خانوارهای اصفهانی، جذابیت خاصی را به این قسمت از مسابقه افزوده است.
وی افزود: «خانه ما» یک مستند- مسابقه خانوادگی است که در آن شرکت کنندگان با دریافت مبلغ مشخصی به عنوان حساب مسابقه، باید بتوانند هزینه های خانواده خود را مدیریت کنند با این هدف که هر خانواده ای بتواند کمترین هزینه را در چالش های در نظر گرفته شده مانند گرفتن مهمانی، رفتن به سفر و سایر موارد، مصرف نماید برنده نهایی محسوب شده و ۱۰۰ برابر مبلغ باقی مانده خود را به عنوان جایزه دریافت کند.
اسلامی خاطر نشان کرد: در سری اول مستند مسابقه «خانه ما» رقابت سه خانواده چهار نفره را شاهد بودیم که در سری دوم با پنج نفره شدن خانواده ها، جذابیت رقابت و چالش های شرکت کنندگان دوچندان شده است.
وی افزود: فیلمبرداری این سری از «خانه ما»، مرداد ماه امسال به مدت ۳۵ روز در اصفهان انجام شد و پس از اتمام فرآیند تدوین و صدا گذاری، برای پخش از شبکه نسیم آماده شده است.
گفتنی است از ابتکارات دیگر این برنامه، قرار دادن اپلیکیشن حسابداری و مدیریت خرید برای خانوارهای ایرانی است که در سایت رسمی مسابقه قرار داده شده و همگان را به مدیریت صحیح خرید در خانه دعوت کرده است. اپلیکیشن خانه ما سبک ترین و ساده ترین اپلیکیشن حسابداری در زبان فارسی است که بوسیله این نرم افزار رایگان می توانید به سرعت هزینه و درآمدهای خود را ثبت و دسته بندی کنید و با استفاده از گزارش های متنوع و مفید، به وضعیت دخل و خرج خود پی برده و بهتر برنامه ریزی کنید.
اولین قسمت از سری جدید مسابقه خانه ما با حضور سه خانواده دوست داشتنی اصفهانی از روز جمعه سوم دی ماه و از ساعت ۲۱:۳۰ از شبکه نسیم پخش می شود.
این سه خانواده باید فقط با ۵۰۰ هزار تومان در یک ماه زندگی کنند و البته به کسب درآمد نیز بپردازند. خانواده ای که اوضاع را بهتر مدیریت کند برنده می شود و ۱۰۰ برابر پس اندازش جایزه دریافت می کند.
مستند مسابقه «خانه ما» به کارگردانی مشترک حسام اسلامی و علی رمضان در خانه مستند انقلاب اسلامی تهیه شده است و از روز جمعه پخش آن از شبکه نسیم آغاز می گردد. باید منتظر بود و دید خانواده های اصفهانی که در طرز خرج کردن صحیح و صرفه جویی اقتصادی زبان زد خاص و عام می باشند، در این مستند مسابقه که میلیون ها بیننده از شبکه نسیم را به خود اختصاص داده، چگونه خود را به اثبات می رسانند./ ایمنا

درج دیدگاه

آخرین اخبار