• کدخبر: 69285
  • تاریخ انتشار خبر: ۱:۴۶ ب.ظ - پنج شنبه ۱۳۹۵/۱۰/۹

هشدار درباره نفوذ جریان تشیع لندنی در استان اصفهان/ هیئت رزمندگان اسلام گامی تعالی‌بخش در اعتلای فرهنگ عاشورایی است

رئیس هیئت‌امنای هیئت رزمندگان اسلام استان اصفهان گفت: جریان نفاق و تزویر شیعه لندنی برای استان اصفهان سرمایه‌گذاری کرده است، اصفهانی که به‌نوعی در ۵۰۰ سال گذشته به‌عنوان مرکز قدرت تشیع بوده است.

به گزارش اصفهان بیدار، فرمانده سپاه صاحب‌الزمان (عج) استان اصفهان پیش از ظهر امروز در جلسه هم‌اندیشی هیئت رزمندگان اسلام شهرستان‌های استان اصفهان ضمن گرامیداشت ایام‌الله ۹ دی اظهار کرد: ملت بزرگوار ایران دریکی از فرازهای حساس تاریخ انقلاب اسلامی این حماسه عظیم را آفریدند.

سرتیپ دوم پاسدار غلامرضا سلیمانی بابیان اینکه امروز در سایه‌سار نظام علوی و عاشورایی جمهوری اسلامی در حال زندگی هستیم، گفت: بسیاری از جوانان امروز جامعه اتفاقات و رخدادهای انقلاب و دفاع مقدس را درک نکرده‌اند لذا برای آن‌ها باید تبیین صورت بگیرد.

وی تأکید کرد: حکومت جمهوری اسلامی در یک سرزمین بسیار حساس در جهان با مدیریت الهی ولایت‌فقیه تشکیل‌شده است.

* انقلاب اسلامی موهبت الهی است

فرمانده سپاه صاحب‌الزمان (عج) استان اصفهان بابیان اینکه انقلاب اسلامی موهبت الهی هدیه شده به ملت ایران است، گفت: یکی از عملی‌ترین قدم‌ها در رابطه با فراهم شدن بستر ظهور امام زمان (عج) تشکیل حکومت اسلامی است.

سردار سلیمانی با اشاره به خصومت‌های نظام استکبار جهانی علیه نظام جمهوری اسلامی، تصریح کرد: دشمن همیشه در تلاش بوده تا به‌وسیله هر ابزاری برچسب غیرواقعی ناکارآمدی را به کشور اسلامی ایران بزند.

وی صحبت‌هایی که در رابطه با نزدن حرف سیاسی در مجالس عزاداری مطرح می‌شود را از نقشه‌های شوم دشمنان دانست و تصریح کرد: این آفتی برای مجالس عزاداری‌ها است.

فرمانده سپاه صاحب‌الزمان (عج) استان اصفهان تشکیل حکومت اسلامی در ایران را دستاورد خون اباعبدالله‌الحسین علیه‌السلام عنوان کرد و گفت: موهبت انقلاب اسلامی در پرتو عاشورا و محرم به کشور ایران هدیه شد.

* جمهوری اسلامی ایران عاشورایی‌ترین نظام طول تاریخ

سردار سلیمانی راهبرد پیروزی خون بر شمشیر را راهبرد امام راحل در برابر رژیم ستم‌شاهی طاغوت بیان و اظهار کرد: در دافع مقدس هم همین راهبرد را مورداستفاده قرار گرفت، نظام ما عاشورایی‌ترین نظامی است که تابه‌حال شکل‌گرفته است.

وی بابیان اینکه دشمن نمی‌خواهد ما سایه الطاف نظام را بر سرخود احساس کنیم، تصریح کرد: مرتب جریاناتی در کشور با عنوان مذهب و حتی در پوشش لباس روحانیت به دنبال این هست تا کشور را ضد عاشورا جلوه بدهند.

* راه انداختن تکفیری‌ها، جریان شیعه انگلیسی و سنی آمریکایی از حربه‌های دشمنان برای ایجاد تفرقه بین امت اسلامی است

رئیس هیئت‌امنای هیئت رزمندگان اسلام استان اصفهان وحدت را نقطه قوت تشیع عنوان و اظهار کرد: راه انداختن تکفیری‌ها، جریان شیعه انگلیسی و سنی آمریکایی از حربه‌های دشمنان برای ایجاد تفرقه بین امت اسلامی است.

سردار سلیمانی با اظهار بر اینکه نباید جمهوری اسلامی از این مسائل به‌راحتی عبور کند، گفت: هیئت رزمندگان اسلام در اعتلای فرهنگ عاشورا یک‌قدم تعالی‌بخش بوده است.

وی بابیان اینکه انقلاب اسلامی ایران تابلوی عاشورایی بودن را نشان داده است، تصریح کرد: درصورتی‌که این تابلو به‌درستی به جهان مخابره شود قدرت جاذبه آن بسیار است ولی دشمن تمام ترفندهای خود را بکار گرفته تا این اتفاق نیفتد.

* جمله‌ای که عنوان می‌شود روضه‌ها را سیاسی نکنید هدف گزاری شده توسط دشمن است

رئیس هیئت‌امنای هیئت رزمندگان اسلام استان اصفهان با تأکید بر مراقبت از رفتارهایی که منجر به تضعیف حرکت‌های انقلابی می‌شود، اظهار کرد: جمله‌ای که عنوان می‌شود روضه‌ها را سیاسی نکنید هدف گزاری شده توسط دشمن است.

سردار سلیمانی تأکید کرد: دشمن برای رسیدن به این نقطه در هیئت‌های ما تلاش‌های زیادی کرده است.

وی یکی از کارکردهای هیئت رزمندگان اسلام را تقویت قدرت نرم جمهوری اسلامی عنوان کرد و افزود: این هیئت باید طوری کار کند که دریچه‌ای برای رهایی از هرگونه انحراف در جامعه داخل خارج از کشور باشد.

* فرهنگ و جامعه عاشورایی زمینه‌ساز تحقق وحدت اسلامی

فرمانده سپاه صاحب‌الزمان (عج) استان اصفهان فرهنگ و جامعه عاشورایی را زمینه‌ساز تحقق وحدت اسلامی بیان و اظهار کرد: اقداماتی همچون لعن خلفا،‌ قمه‌زنی، راه رفتن بر روی آتش ازجمله رفتارهایی است که به اختلافات دامن می‌زند.

سردار سلیمانی حُسن هیئت‌های رزمندگان اسلام را در مردمی بودنشان دانست و گفت: خوشبختانه پیشکسوتان انقلاب و دفاع مقدس برای راه‌اندازی این‌چنین هیئت‌هایی قدم برداشته‌اند.

وی خاطرنشان کرد: جریان نفاق و تزویر شیعه لندنی برای استان اصفهان سرمایه‌گذاری کرده است، اصفهانی که به‌نوعی در ۵۰۰ سال گذشته به‌عنوان مرکز قدرت تشیع بوده است.

* پیشنهاد تشکیل کانون‌های اندیشه‌ورز در هیئت رزمندگان اسلام استان اصفهان

رئیس هیئت‌امنای هیئت رزمندگان اسلام استان اصفهان پیشنهاد داد: کانون‌های اندیشه‌ورز مورد تأکید رهبر فرزانه انقلاب را در این هیئت راه‌اندازی نمایید.

انتهای پیام/صاحب نیوز

درج دیدگاه

آخرین اخبار