• کدخبر: 69382
  • تاریخ انتشار خبر: ۱۰:۱۹ ب.ظ - دوشنبه ۱۳۹۵/۱۰/۱۳
رئیس سازمان بسیج رسانه استان:

فردا اختتامیه جشنواره رسانه ای ابوذر

اختتامیه، معرفی و تجلیل از برگزیدگان جشنواره مطبوعات و خبرگزاری‌ها و بزرگداشت قشر بسیج رسانه در استان اصفهان فردا ۱۴ دی‌ماه در کتابخانه مرکزی شهرداری اصفهان برگزار می‌شود

به گزارش اصفهان بیدار، رئیس سازمان بسیج رسانه استان اصفهان درباره برگزاری جشنواره رسانه‌ای ابوذر اظهار کرد: آیین اختتامیه جشنواره مطبوعات و خبرگزاری‌ها (ابوذر) و بزرگداشت قشر بسیج رسانه در استان اصفهان فردا برگزار خواهد شد.

رضا صفری در این رابطه توضیح داد: مراسم اختتامیه جشنواره مطبوعات، خبرگزاری‌ها و پایگاه‌های خبری استان اصفهان با عنوان «جشـنواره ابوذر» با حضور اهالی رسانه استان هم‌زمان با سالروز گرامیداشت روز قشر بسیج رسانه در کتابخانه مرکزی اصفهان برگزار می‌گردد.

وی بابیان اینکه بیش از ۳۵۰ اثر به دبیرخانه این جشنواره ارسال‌شده است، گفت: محورهای این جشنواره با موضوعات گفتمان انقلاب اسلامی، امربه‌معروف و نهی از منکر، نقش رسانه‌ها و فضای مجازی (آسیب‌شناسی، فرصت‌ها و چالش‌ها)، ایثار و شهادت، اقتصاد مقاومتی، استکبارستیزی و دشمن‌شناسی، ترویج فرهنگ نماز، حجاب و عفاف در نظر گرفته‌شده بود.

رئیس سازمان بسیج رسانه استان اصفهان ادامه داد: بیش از ۵۲ نفر آثار خود را در قالب‌های تیتر، مصاحبه، یادداشت تحلیلی- تبیینی، گزارش خبری – تحلیلی و عکس به دبیرخانه جشنواره ابوذر استان اصفهان ارسال کرده بودند.

صفری، با اشاره به به فرمایش رهبر حکیم انقلاب که فرموده اند «مؤثرترین سلاح بین‌المللی علیه مخالفان و دشمنان، سلاح تبلیغات و سلاح ارتباطات رسانه‌ای است» گفت: مجموعه بسیج رسانه می‌تواند در پیشبرد اهداف انقلاب اسلامی با استفاده از ظرفیت رسانه‌ها تأثیرگذار باشد.

آیین اختتامیه، معرفی و تجلیل از برگزیدگان جشنواره مطبوعات و خبرگزاری‌ها (ابوذر) و بزرگداشت قشر بسیج رسانه در استان اصفهان سه‌شنبه ۱۴ دی‌ماه از ساعت ۹:۳۰ صبح در کتابخانه مرکزی شهرداری اصفهان برگزار می‌گردد.

انتهای پیام/ صاحب نیوز

درج دیدگاه

آخرین اخبار