• کدخبر: 69402
  • تاریخ انتشار خبر: ۱۱:۳۴ ب.ظ - چهارشنبه ۱۳۹۵/۱۰/۱۵
کارشناس مسائل سیاسی:

نسلی که باید عقیم شوند نسل اختلاس گران، نجومی بگیران و مفت خوران بیت المال است

ابوطالبی گفت: به فرض آنکه زنان کارتن خواب عقیم شوند و مشکل آنان به ویژه در پایتخت حل نشود باید چه کار کرد؟ آیا در آن زمان باید به کشتن این زنان روی آورد؟

به گزارش اصفهان بیدار، فریبا ابوطالبی با اشاره به برخی اظهار نظرها در خصوص عقیم سازی زنان کارتن خواب در خصوص حقوق شهروندی زنان خیابانی بیان کرد: همانطور که در آمار رسمی آمده از میان مردم تهران ۲۰ هزارنفر کارتن خواب بوده که ۳ هزار نفر از آنان زن هستند.

* احتمال مطرح کردن نظریه کشتن زنان کارتن خواب پس از جواب ندادن نظریه عقیم سازی

وی افزود: با شنیدن همین آمار و ارقام ها باید خواب بر چشمان مسئولین حرام شود تا بلکه مشکل این افراد حل گردد البته گفتن این نکته خالی از لطف نیست که برای خواب شبانه این افراد به همت دانشجویان بسیجی گرمخانه هایی راه اندازی شده است.

این کارشناس مسائل سیاسی ادامه داد: در همین رابطه خانم حق شناس همسر بزرگمهر حسین پور که کمپین دفاع از حیوانات برگزار می کند معتقد است که این افراد باید عقیم شوند تا فرزندانی چون خود را به عنوان سربار جامعه به دنیا نیاورند و معاون رئیس جمهور نیز با این نظریه موافقت می کند، چیزی شبیه نظریه مالتوس که می گوید فقرا باید زیر چرخ پیشرفت از بین بروند.

وی ابراز کرد: در این جا یک سوال مطرح است که آیا پس از عقیم سازی این زنان و دختران، تعداد آنان کم خواهد شد و برای حل مطئله باید صورت مسئله پاک شود یا باید علت آن را پیدا کرد؟ و به فرض آنکه آن ها عقیم شوند و مشکل زنان کارتن خواب به ویژه در پایتخت حل نشود و جامعه همچنان درگیر معضل آن ها باشد باید چه کار کرد؟ آیا در آن زمان باید به کشتن این زنان روی آورد؟

* اغلب افراد کارتن خواب به دلیل نداشتن شغل مناسب به شهرهای بزرگ نظیر پایتخت می آیند

ابوطالبی اضافه کرد: بهتر است معاون رئیس جمهور برای حل ریشه ای مشکلاتی از این قبیل به ایجاد اشتغال و مسکن، رفع اعتیاد، رواج فرهنگ اسلامی و از همه مهمتر توجه به ایجاد کسب و کار در روستاها و شهرهای کوچک اقدام کند چرا که اغلب افراد کارتن خواب به ویژه زنان به دلیل نداشتن شغل مناسب و بی بهره بودن از کمترین امکانات زندگی در این مناطق به شهرهای بزرگ نظیر پایتخت می آیند و به چنین وضعی دچار می شوند.

وی اذعان کرد: معاون رئیس جمهور ترجیح می دهد صورت مسئله را پاک کند تا شاید برای دوره ای کوتاه تعداد چنین افرادی در جامعه کم شود اما نمی داند با بی کاری و رکود اقتصادی نه تنها تعداد آن ها کم نخواهد شد بلکه هر روز بر تعداد آنان افزوده می شود.

* نسلی که باید عقیم شوند نسل اختلاس گران، نجومی بگیران و مفت خوران بیت المال است

این کارشناس مسائل سیاسی تاکید کرد: اگر به جای حذف زنان و به طور کلی افراد کارتن خواب از سطح جامعه با چنین ترفندهایی نجومی بگیرها از مسئولیتشان عزل می شدند، جلوی اختلاس ها گرفته می شد، وام قرض الحسنه ۵۰۰ میلیون تومانی به مدیران داده نمی شد، برخی وام های بدون بازگشت به افراد خاص تعلق نمی گرفت، بودجه مناسب برای اشتغال مردم در نظر گرفته می شد و به طور کلی عدالت اقتصادی و اجتماعی در جامعه نهادینه می شد چنین نابسامانی هایی در جامعه بدون کوچکترین طرحی از بین می رفت.

وی خاطر نشان کرد: به نظر می رسد نسلی که امروز باید عقیم شوند نسل اختلاس گران، نجومی بگیران و مفت خوران بیت المال است و این ها همه به این موضوع مرتبط است که مسئولیت امور باید بر عهده مدیری مدبر، از جنس مردم، مجاهد و مومن و متعهد باشد تا همه مردم طعم آسایش و رفاه نسبی که شایسته یک انسان مسلمان در حکومت اسلامی است را بچشند.

انتهای پیام/ آرمان زنان

درج دیدگاه

آخرین اخبار