• کدخبر: 69475
  • تاریخ انتشار خبر: ۸:۴۵ ق.ظ - شنبه ۱۳۹۵/۱۰/۱۸
عضو شورای شهر اصفهان:

جبهه مردمی نیروهای انقلاب وحدت بین مردم را با زبان و ادبیات مشترک پشتیبانی می‌کند

عبدالرسول جان‌نثاری گفت: تشکیل جبهه‌ مردمی نیروهای انقلابی وحدت بین مردم را با یک زبان و ادبیات مشترک پشتیبانی می‌کند که آن ادبیات مشترک، اصل انقلاب است.

به گزارش اصفهان بیدار، عبدالرسول جان‌نثاری دیروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در اصفهان اظهار کرد: انقلاب اسلامی ایران تا به امروز فراز و نشیب‌های بسیاری داشته است که خطراتی را هم گذرانده اما جان سالم از آن به در برده است.

وی با بیان اینکه در بعضی از اوقات در انقلاب اسلامی حساسیت‌هایی ایجاد می‌شود، افزود: برخی از این حساسیت‌ها که شدیدتر هستند در ایام انتخابات رخ می‌دهند؛ تشکیل جبهه‌های مردمی نیروهای انقلابی وحدت بین مردم را با یک زبان و ادبیات مشترک پشتیبانی می‌کند که آن ادبیات مشترک، اصل انقلاب است.

عضو شورای اسلامی شهر اصفهان تصریح کرد: کسانی که به اصل انقلاب اعتقاد دارند و خودشان را تابع آرمان‌های اولیه انقلاب می‌دانند، زیر چتر انقلاب قرار می‌گیرند و هر چه چتر ما برای جمع کردن دوستان بزرگ‌تر باشد، قدرت وحدت بین مردم بیشتر است.

وی در رابطه با اصل ضرورت معرفی کاندیدای واحد برای انتخابات در جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی تأکید کرد: بحث تعدد کاندیداها مقداری مردم را گیج می‌کند که این کاندیداها با یک اهداف تقریباً نزدیک به هم و با مغایرت‌های کم به میدان انتخابات می‌آیند و این باعث می‌شود که آرا خرد شوند که این موضوع خیلی به صلاح کشور نیست؛ هرچه رئیس‌جمهور انتخاب شده با رأی قابل توجه تری وارد این عرصه شود، پشتوانه بیشتری برای کار دارد.

جان‌نثاری ادامه داد:یکی از اصولی که فرد کاندیدا باید منظر داشته باشد این است که باید به نظر مدیران جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی احترام بگذارد و حرمت این جبهه را حفظ کند که این بحث بسیار مهم است چرا که کاندیداها در دوره‌های قبلی تعهد خود را برای این موضوع اعلام نموده اما آن را عمل نمی‌کردند.

 عضو شورای اسلامی شهر اصفهان بیان کرد: افرادی که در جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی فعالیت می‌کنند و مدیریت جبهه را بر عهده دارند، باید فردی را که انتخاب کنند که دین‌مدار، انقلابی، متخصص، دارای سلامت کاری و دست‌پاکی را در نظر داشته باشند.

جان‌نثاری در پایان عنوان کرد: در حال حاضر مسائل حزبی، گروهی، باندی باید به کنار روند و فردی به عنوان رئیس‌جمهور انتخاب شود که دغدغه‌های مردم را برطرف کند که رفع فساد، رفع مشکلات بیکاری، مبارزه با استکبار، دین‌مداری از مهم‌ترین دغدغه‌های مردم هستند.

انتهای پیام/فارس

درج دیدگاه

آخرین اخبار