• کدخبر: 69478
  • تاریخ انتشار خبر: ۱۰:۱۷ ق.ظ - شنبه ۱۳۹۵/۱۰/۱۸
رئیس پلیس ‌راه استان اصفهان:

طعم تلخ جریمه ۲۰۰ هزار تومانی برای سرعت غیرمجاز / راه‌اندازی ۲۱۰ دوربین ثبت تخلف در جاده‌های استان اصفهان

حسین پور قیصری گفت: رانندگان اصفهانی در صورت داشتن سرعت غیرمجاز در جاده‌های استان اصفهان توسط دوربین‌ها با دریافت پیامک، به مبلغ ۲۰۰ هزار تومان جریمه خواهند شد.

به گزارش اصفهان بیدار، حسین پور قیصری دیروز در خصوص افزایش دوربین‌های ثبت تخلف در سطح جاده‌های استان اصفهان اظهار کرد: تا ایام عید نوروز ۹۵ در ۱۰۱ نقطه از جاده‌های استان اصفهان دوربین‌های ثبت تخلف راه‌اندازی شده بود.

وی افزود: در حال حاضر در حدود ۱۵۰ نقطه از جاده‌های استان اصفهان دوربین‌های ثبت تخلف راه‌اندازی شده‌اند که این دوربین‌ها به طور آنلاین به سیستم اجراییات به بخش راهنمایی و رانندگی ناجا اتصال دارند.

رئیس پلیس راه استان اصفهان تصریح کرد: با راه‌اندازی دوربین‌های هوشمند ثبت تخلف در جاده‌های استان اصفهان، اگر راننده‌ای بیش از سرعت تعیین شده در جاده رانندگی کند، دوربین‌ها تخلف آن‌ را ثبت کرده و بلافاصله پیامکی برای راننده در قالب اینکه شما به دلیل سرعت غیرمجاز در این جاده به مبلغ ۲۰۰ هزار تومان، جریمه شده‌اید؛ ارسال خواهد شد.

وی تأکید کرد: دوربین‌های ثبت تخلف در جاده‌های استان اصفهان تا پایان سال جاری به ۲۱۰ عدد افزایش خواهند یافت تا تقریباً کل جاده‌های استان اصفهان تحت پوشش دوربین‌های ثبت تخلف قرار گیرند.

پور قیصری در پایان در رابطه با پایگاه‌های پلیس راه در جاده‌های استان اصفهان، بیان کرد: تعداد این پایگاه‌ها در سطح جاده‌ها افزایشی نداشته است اما به طور کلی در حال حاضر، ۱۴ ایستگاه پایگاه پلیس راه در جاده‌های استان اصفهان وجود دارد.

انتهای پیام/فارس

درج دیدگاه

آخرین اخبار