• کدخبر: 69484
  • تاریخ انتشار خبر: ۷:۱۸ ب.ظ - شنبه ۱۳۹۵/۱۰/۱۸
در گفتگو با مسئول فرهنگی بسیج غرب اصفهان

مسابقه بزگ کتابخوانی «نقش خانواده در تحقق اقتصاد مقاومتی»

برنجی گفت: آشنایی آسیب ها و چالش های مطروحه در سه عرصه «مصرف ، کسب و کار و فرهنگ» و کاربست راهکارهای اساسی ده گانه که به شکل کاربردی ، ملموس و روان در این کتاب به رشته تحریر در آمده است می تواند بخش زیادی از مشکلات اقتصادی جامعه و خانواده ها را برطرف کند. ادارات و سازمان ها این کتاب را با ۴۰% تخفیف تهیه کنند.

محمد رضا برنجی امروز در گفتگو با اصفهان بیدار با اشاره به نقش مهم بسیج در فرهنگ سازی اقتصاد مقاومتی اظهار کرد: بسیج از مردم و برای مردم است و وظیفه ما مردم عمل به رهنمودهای رهبر معظم انقلاب است که در حوزه اقتصاد مقاومتی تاکید بسیار داشته اند، معاونت فرهنگی ناحیه امام رضا (ع) در همین راستا از ابتدای سال سعی در فعالیت هایی جهت گفتمان سازی و فرهنگ سازی اقتصاد مقاومتی در متن جامعه داشته است.

مسئول فرهنگی بسیج غرب اصفهان در خصوص فعالیت های انجام شده، افزود: ابتدای سال کارگروهی به طور خاص جهت امور اقتصاد مقاومتی در سطح ناحیه تشکیل و تا کنون وظیفه تولید و گردآوری محتوا هایی مناسب و توزیع بین مردم را به عهده داشته است که ماه عسل زحمات این عزیزان انتشار کتابی با عنوان «نقش خانواده در تحقق اقتصاد مقاومتی» است.

مسئول فرهنگی ناحیه بسیج امام رضا (ع) ادامه داد: این کتاب که مدت زیادی از انتشار آن نمی گذرد با محتوایی کارشناسی شده و بیانی ساده جهت آگاه سازی و آموزش آحاد جامعه در خصوص نقش آنها در تحقق اقتصاد مقاومتی چاپ و در مرحله اول بین بسیجیان این ناحیه و خانواده های محترمشان توزیع شد.

وی افزود: بدون شک آشنایی با مفهوم ، ویژگی ها ، اهداف ، آسیب ها و چالش های مطروحه در سه عرصه «مصرف ، کسب و کار و فرهنگ» و کاربست راهکارهای اساسی ده گانه که در حد امکان به شکل کاربردی ، ملموس و روان در این کتاب به رشته تحریر در آمده است می تواند بخش زیادی از مشکلات اقتصادی جامعه و خانواده ها را برطرف و با اصلاح سبک زندگی اقتصادی آرامش ، نشاط و موفقیت را برای آنها تأمین نماید.

برنجی ادامه داد: با فراگیر شدن آموزه های این کتاب کلیه اعضای خانواده های ایرانی به ویژه بانوان به عنوان مدیران اقتصادی خانواده ، می توانند ضمن مدیریت صحیح اقتصادی خانواده خود ، در تحقق اقتصاد مقاومتی ، جهاد بزرگ اقتصادی و خنثی سازی تحریم های ظالمانه دشمنان انقلاب اسلامی نیز سهیم باشند.

مسئول فرهنگی ناحیه بسیج امام رضا (ع) افزود: ناحیه مقاومت بسیج امام رضا (ع) به منظور انجام رسالت خود ، محتوای این کتاب را به مسابقه گذاشته و ۱۱۰ هدیه نفیس سفر شامل کمک هزینه سفر به عتبات عالیات و مشهد مقدس ، پلاک طلا ، لوازم خانگی ، تبلت ، دوچرخه و هدایای نقدی و پنج جایزه ویژه سکه تمام بهار آزادی پیش بینی نموده است.

وی در پابان افزود: مسئولین محترم ادارات و سازمان ها می توانند با تشویق کارکنان خود به مطالعه این کتاب و شرکت در مسابقه مربوطه این کتاب را تهیه و با احتساب تخفیف به کارکنان خود ارائه و یا حتی به آنها هدیه دهند و در تحقق اقتصاد مقاومتی سهیم باشند. قیمت این کتاب ۷۵۰۰۰ ریال است که اکنون با احتساب تخفیف به قیمت ۵۰۰۰۰ ریال برای عموم مردم و ۴۵۰۰۰ ریال برای سازمان ها و ادارت می باشد که جهت تهیه آن می توانید به دفتر معاونت فرهنگی ناحیه امام رضا (ع) واقع در خیابان آتشگاه بعد از چهارراه نبوی منش مراجعه و یا از طریق شماره تماس ۰۹۲۱۰۳۴۶۸۴۵ هماهنگی های لازم را انجام دهید. به گزارش اصفهان بیدار  این مسابقه چندی پیش تا تاریخ ۱۲بهمن ماه سال جاری تمدید شده است.

%da%a9%d8%aa%d8%a7%d8%a8-%d9%86%d9%82%d8%b4-%d8%ae%d8%a7%d9%86%d9%88%d8%a7%d8%af%d9%87-%d8%af%d8%b1-%d8%aa%d8%ad%d9%82%d9%82-%d8%a7%d9%82%d8%aa%d8%b5%d8%a7%d8%af-%d9%85%d9%82%d8%a7%d9%88%d9%85%d8%aa

انتهای پیام/

درج دیدگاه

آخرین اخبار