• کدخبر: 69512
  • تاریخ انتشار خبر: ۱۰:۵۷ ق.ظ - یکشنبه ۱۳۹۵/۱۰/۱۹
رئیس کمیسیون بهداشت شورای شهر اصفهان:

دولت در توزیع منابع در حق اصفهان اجحاف کرد

غلامحسین صادقیان گفت: دولت نه تنها به وعده‌های خود در خصوص جاری بودن زاینده‌رود عمل نکرده بلکه در توزیع منابع نیز در حق شهر و مردم اصفهان اجحاف کرده است.

به گزارش اصفهان بیدار، غلامحسین صادقیان پیش از ظهر دیروز در جلسه علنی شورای اسلامی شهر اصفهان اظهار کرد: براساس اخبار منتشره، دولت در سال جاری مبالغی را به عنوان بدهی دولت به کلان‌شهرها اختصاص داده که نام شهر اصفهان در لیست کلان‌شهرها نیست.

وی افزود: دولت نه تنها به وعده‌های خود در خصوص جاری بودن زاینده‌رود عمل نکرده بلکه در توزیع منابع نیز در حق شهر و مردم اصفهان اجحاف کرده است.

رئیس کمیسیون بهداشت، سلامت و خدمات شهری شورای اسلامی شهر اصفهان گفت: از نمایندگان مجلس شورای اسلامی و استاندار اصفهان تقاضا داریم قدم‌های لازم در خصوص احقاق حقوق مردم شهیدپرور این استان را بردارند.

وی تصریح کرد: یکی از رویکردهای نظام جمهوری اسلامی، انسجام خانواده به عنوان مهمترین رکن تشکیل جامعه بوده است اما امروز شاهد آن هستیم که این نهاد مقدس دستخوش ناملایمات عدیده‌ای قرار گرفته است.

صادقیان عنوان داشت: افزایش روزافزون طلاق یکی از مهمترین تهدیدهای انسجام نهاد خانواده است، کاهش تدریجی حیا و حجاب از فاکتورهای مؤثر در افزایش آمار طلاق است؛ حجاب و عفاف مقوله‌ای فرهنگی است که با توجه به جامعه هدف اقدامات فرهنگی باید تبدیل به محصول فرهنگی شود.

وی با اشاره به مراسم افتتاح نمایشگاه فرهنگی «رصدنمای عین» اضافه کرد: روز گذشته به همت مجموعه فرهنگی «عین» و با همکاری مجموعه فرهنگی تخت فولاد شاهد رونمایی از «رصدنمای عین» که با هدف تبیین محصولات فرهنگی موجود در کشور و در حوزه‌های مختلف نوشتاری، فیلم، عکس و … با توجه به جامعه هدف از نظر جنس و سن بودیم که ظرفیت فوق‌العاده‌ای را برای راهنمایی مردم، مسؤولان و مجموعه‌های فرهنگی درخصوص اقدامات فرهنگی در رابطه با حجاب و عفاف است.

رئیس کمیسیون بهداشت، سلامت و خدمات شهری شورای اسلامی شهر اصفهان در پایان متذکر شد: انتظار می‌رود، معاونت فرهنگی و اجتماعی شهرداری اصفهان، زمینه حضور مجموعه‌های فرهنگی جهت استفاده از این ظرفیت مهم را فراهم کند.

انتهای پیام/فارس

درج دیدگاه

آخرین اخبار