• کدخبر: 69547
  • تاریخ انتشار خبر: ۹:۳۸ ق.ظ - سه شنبه ۱۳۹۵/۱۰/۲۱
معاون حمل و نقل و ترافيک شهرداری اصفهان

ایجاد تحول در حمل و نقل شهر اصفهان با ورود ۵۰۰ دستگاه اتوبوس

علیرضا صلواتی گفت: یکی از برنامه‌های جامع شهرداری اصفهان در حوزه حمل و نقل و ارتقای کیفیت زیست محیطی شهر توجه ویژه به حمل و نقل عمومی است که در این راستا ورود ۵۰۰ دستگاه اتوبوس تحولی را در حمل و نقل شهر اصفهان ایجاد می‌کند.

به گزارش اصفهان بیدار، علیرضا صلواتی اظهار داشت: یکی از برنامه‌های جامع شهرداری اصفهان در حوزه حمل و نقل و ارتقای کیفیت زیست محیطی شهر توجه ویژه به موضوع حمل و نقل عمومی است که در این راستا ورود ۵۰۰ دستگاه اتوبوس تحولی را در حمل و نقل شهر اصفهان ایجاد می‌کند.

وی افزود: سال گذشته از همه کارخانه‌های داخل کشور که در زمینه ساخت اتوبوس‌های پیشرفته و مدرن شهری فعال بودند، بازدیدهایی به عمل آمد و قرار شد از بین این کارخانه‌ها، بهترین برندهای اتوبوس را برای شهر اصفهان خریداری کنیم.

معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری اصفهان با اشاره به انعقاد قرارداد خرید ۵۰۰ دستگاه اتوبوس در ابعاد ۱۲، ۱۵ و ۱۸ متری گفت: این اتوبوس‌ها به لحاظ زیست محیطی بسیار پیشرفته و مطابق با استانداردهای یورو ۴، یورو ۵ و یورو ۶ هستند.

صلواتی در ادامه خاطرنشان کرد: در حال حاضر پیش‌پرداخت‌های آن در حال انجام است و با ورود ۵۰۰ دستگاه اتوبوس تحولی را در حمل و نقل شهر اصفهان شاهد خواهیم بود.

وی در پایان اضافه کرد: مدیریت شهری اصفهان به جهت برنامه‌های زیست محیطی خود بنا را بر آن گذاشته تا سال ۱۴۰۰ عمر ناوگان اتوبوسرانی را به زیر ۵ سال کاهش دهد.

انتهای پیام/روابط عمومی شهرداری

درج دیدگاه

آخرین اخبار