• کدخبر: 73828
  • تاریخ انتشار خبر: ۱:۵۰ ب.ظ - دوشنبه ۱۳۹۶/۰۴/۱۲
رئیس اتاق اصناف اصفهان مطرح کرد؛

تولیدات اصفهان در بازارهای خارجی به واسطه دلال ها صادر می شود

رئیس اتاق اصناف استان اصفهان گفت: در حال حاضر محصولات تولیدکنندگان اصفهانی در بازارهای خارجی به واسطه دلال ها صادر می شود.

به گزاش اصفهان بیدار، رسول جهانگیری ظهر یکشنبه، در نشست هیئت رئیسه اتاق اصناف در دیدار با هیئت تجاری از کشور عمان اظهار داشت: اصناف اصفهان ظرفیت بسیار بالایی در ارائه خدمات فنی و مهندسی و همچنین تولید دارند.

وی با بیان اینکه در شش ماه گذشته  یکی از مهمترین دغدغه های هیات رئیسه اتاق اصناف یافتن راهکار برای برون رفت اصناف از رکود فعلی بوده است، افزود: ارتباط تجاری با کشور عمان اولین گام تجاری متمرکز اصناف اصفهان در راستای بهبود وضعیت اقتصادی اصناف اصفهان، است.

رئیس اتاق اصناف استان اصفهان با اشاره به اینکه در حال حاضر نیز محصولات تولیدکنندگان اصفهانی در بازارهای خارجی به واسطه دلال ها صادر می شود، گفت: با ورود تخصصی و هدفمند اصناف به بازارهای صادراتی دست دلال ها کوتاه و میزان ارزآوری اصناف افزایش خواهد یافت.

وی با بیان اینکه کشورهای حاشیه خلیج فارس اغلب کشورهای وارد کننده هستند، گفت: باید از این فرصت برای توسعه بازار اصناف استفاده کرد.

جهانگیری با اشاره به شرایط خاص اصناف در اصفهان، تاکید کرد: اتاق اصناف مرکز استان اصفهان در راستای بیانات مقام معظم رهبری و برای تحقق اقتصاد مقاومتی پای در بازارهای صادراتی گذاشته است.

وی با اشاره به شرایط و روابط حاکم سیاسی بر منطقه خاورمیانه، اظهار داشت: اتخاذ رویکردهای صحیح برای انتخاب شرکای اقتصادی برای اتاق اصناف اصفهان بسیار اهمیت دارد.

رئیس اتاق اصناف استان اصفهان از کمیسیون اقتصادی خواست بسته های پیشنهادی سرمایه گذاری ارائه شده از سوی این شرکت را به صورت دقیق بررسی کرده و نتیجه را به هیات رئیسه اتاق اعلام کند.

انتهای پیام/ مهر

درج دیدگاه

آخرین اخبار