• کدخبر: 73979
  • تاریخ انتشار خبر: ۷:۱۹ ق.ظ - یکشنبه ۱۳۹۶/۰۴/۲۵

سپاهان چراغ خاموش بازیکن می گیرد

سپاهانی‌ها خاطرات خوبی از عماد رضا در خط حمله دارند و بعید نیست که «مروان حسین» نیز روزهای خوبی را در این تیم سپری کند.

به گزارش اصفهان بیدار، در حالی که تمامی نگاه‌ها در بازه‌ی زمانی نقل و انتقالات لیگ برتر متوجه دو تیم محبوب پایتخت بوده است، زردپوشان اصفهانی نیز چراغ خاموش به دنبال تقویت تیم خود بوده‌اند تا به عنوان یکی از مدعیان قهرمانی لیگ هفدهم پا به این رقابت‌ها بگذارند.

مهمترین نقطه قوت سپاهان را می‌توان سرمربی این تیم دانست. زلاتکو کرانچاری که با سابقه موفق در لیگ برتر عهده‌دار سرمربیگری سپاهان شده همانند برانکو که در اواخر فصل چهاردهم به مربیگری پرسپولیس رسید فرصت این را داشته تا به خوبی نقاط ضعف تیمش را شناسایی کند و بر این مبنا در فصل نقل و انتقالات به دنبال بازیکنان مناسب باشد.

هر چند دیگر خبری از ریخت و پاش‌های میلیاردی از سوی این تیم نیست و سرخابی‌ها جای سپاهان را در این زمینه گرفته‌اند اما همچنان این تیم گزینه جذابی برای بازیکنان در فصل نقل و انتقالات است.

سپاهان دو مدافع میانی فصل پیش خود را از دست داده و در عوض دو مدافع جدید خریداری کرده است. خلیل‌زاده و کولیبالی به ترتیب راهی پرسپولیس و استقلال خوزستان شدند و در عوض سپاهان سیاوش یزدانی را از پیکان و عزت پورقاز را از سایپا به خدمت گرفت.

ضمن اینکه سعید آقایی نیز در پست دفاع چپ قرار است جایگزین حاج‌صفی شود. بنابراین سپاهان فصل آینده خط دفاع جدیدی خواهد داشت که هماهنگ کردن آن چه بسا سخت‌ترین ماموریت کرانچار باشد.

سپاهان اصفهان همچنین دو مهاجم نیز به خدمت گرفته است‌. ساسان انصاری که پدیده خط حمله فصل پیش فولاد بود خیلی زود جذب سپاهان شد و به تازگی مروان حسین عراقی نیز که مهاجم خوبی به شمار می‌رود نیز به خط حمله این تیم اضافه شده است.

سپاهانی‌ها خاطرات خوبی از عماد رضا در خط حمله دارند و بعید نیست که مروان حسین نیز روزهای خوبی را در این تیم سپری کند.

ضمن اینکه مهرداد محمدی نیز از فصل پیش در خط حمله سپاهان حضور دارد تا رقابت برای قرار گرفتن در خط حمله سپاهان داغ باشد. سپاهان همچنین شاهین ثاقبی را برای خط میانی خود جذب کرده است.

سپاهان با توجه به سوابق درخشانش در لیگ برتر و همچنین داشتن یک مربی با دانش می‌تواند یکی از مدعیان قهرمانی در لیگ برتر هفدهم باشد.

انتهای پیام/ن

درج دیدگاه

آخرین اخبار