• کدخبر: 74700
  • تاریخ انتشار خبر: ۲:۱۴ ب.ظ - جمعه ۱۳۹۶/۰۵/۲۷
نوبرانه سپاهان در هفته چهارم

نخستین برد سپاهان در لیگ ثبت شد/ استارت سپاهان با «لی» از دربی مقابل ژنرال

تیم فوتبال سپاهان با غلبه بر ذوب‌آهن در شهرآورد اصفهان نخستین پیروزی‌اش را در لیگ برتر کسب کرد.

به گزارش اصفهان بیدار، دیدار دو تیم فولاد مبارکه سپاهان و ذوب‌آهن اصفهان که از ساعت ۲۰:۱۵ امشب در ورزشگاه فولاد شهر آغاز شده بود، با برتری زردپوشان سپاهان به پایان رسید تا این تیم نخستین پیروزی خود را در لیگ برتر در شهرآورد اصفهان و در برابر همشهری خود جشن بگیرد.

در این دیدار که هر دو تیم فرصت‌های گلزنی بسیاری روی دورازه‌های یکدیگر ایجاد کردند، این سپاهان بود که با هوشیاری مهاجمان خود از موقعیت‌ها بهره بهتری برد تا در دقیقه ۷۱ مهرداد محمدی، بازیکن این تیم پس از ورود به محوطه جریمه ذوب‌آهن و با یک ضربه درون پای زیبا، توپ را به گوشه سمت چپ دروازه رشید مظاهری فرستاد تا همین گل سندی بر پیروزی طلایی پوشان در شهرآورد اصفهان باشد.

در دقیقه ۹۳ و روی فرار جلال‌الدین علی‌محمدی که به تازگی به بازی آمده بود و با دریبل دادن دروازه ذوب‌آهن، وی دومین گل سپاهان را به ثمر رساند تا امیدهای ذوب‌آهن برای کسب پیروزی یا کسب حداقل امتیاز به ناامیدی تبدیل شود.

در این دیدار دروازه‌بان برزیلی سپاهان که بعد از سه هفته دوری در ترکیب این تیم قرار گرفته بود، نقش به سزایی در برتری این تیم داشت و اوج کار او دفع شوت بازیکنان ذوب‌آهن در دقیقه ۸۵ بود.

بازیکنان ذوب‌آهن نیز در نیمه دوم فرصت‌هایی برای گلزنی داشتند که نتواستند آن‌ها را به گل تبدیل کنند.

انتهای پیام/فارس/۵۳۸۰۳

درج دیدگاه

آخرین اخبار