• کدخبر: 75617
  • تاریخ انتشار خبر: ۸:۱۲ ق.ظ - جمعه ۱۳۹۶/۱۱/۲۰
نماینده مردم اصفهان در مجلس:

نظارت در مجلس ضعیف است/ نمایندگان باید کارنامه کاری داشته باشند

نماینده مردم اصفهان در مجلس شورای اسلامی گفت: نظارت در مجلس ضعیف است؛ قبلاً هم مطرح کردیم که برای هر نماینده کارنامه درست شود تا ببینیم وکیل ملت چقدر مطالبات را دنبال کرده است.

به گزارش اصفهان بیدار، حسن کامران شب گذشته در گردهمایی روحانیون و ائمه جماعات اصفهان اظهار کرد: امام(ره) تکلیف محور و ساده زیست بودند اما امروز اشرافی‌گری زیاد شده است.

وی افزود: افتخار ما این است که سر سپرده حضرت زهرا(س) هستیم اما برخی سر سپرده غربی‌ها هستند، امیدوارم سرسپردگی به حضرت زهرا(س) را تا زمان مرگ حفظ کنیم.

نماینده مردم اصفهان در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه نظارت در مجلس ضعیف است؛ عنوان کرد: قبلاً هم مطرح کردیم که برای هر نماینده کارنامه درست شود تا ببینیم وکیل ملت چه اندازه مطالبات را دنبال کرده است.

وی خاطرنشان کرد: گاهی وقت‌ها یک مراسمی که می‌رویم منجر به یک قانون می‌شود، به طور مثال مشکلی را در این دیدارها مطرح می‌کنند که ما نیز در مجلس مطرح می‌کنیم و نهایتاً پس از گذشت مراحل قانونی به صورت یک قانون مصوب می‌شود.

کامران بیان کرد: به رئیس مجلس گفتم گرانی پیشکش با مردم رفتار اربابانه نداشته باشیم، به طور مثال از صبح تا الآن به دنبال وزیر آموزش پرورش می‌گردیم.

انتهای پیام/ فارس

درج دیدگاه

آخرین اخبار