• کدخبر: 75827
  • تاریخ انتشار خبر: ۱۲:۴۵ ب.ظ - یکشنبه ۱۳۹۶/۱۲/۶
مسئول اداره تبلیغی هنری سپاه پاسداران:

ششمین جشنواره فرهنگی هنری سپاه در دانشکده امیرالمومنین(ع) سپاه برگزار می شود/ ۸۷۵ اثر هنری به دبیرخانه جشنواره ارسال شده است

مسئول اداره تبلیغی هنری سپاه پاسداران گفت: ششمین جشنواره فرهنگی هنری سپاه از تاریخ پنجم لغایت هفتم اسفندماه ۱۳۹۶ به میزبانی دانشگاه حضرت امیرالمؤمنین(ع) نیروی زمینی سپاه در اصفهان، برگزار خواهد شد.

به گزارش اصفهان بیدار، سرهنگ پاسدار علیرضا رجبی در گفت و گو با خبرنگاران با اشاره به برگزاری ششمین جشنواره فرهنگی هنری سپاه در  قالب‌های هنری نمایشی و تجسمی و با هدف انتقال فرهنگ نهادی و حرفه‌ای سپاه به نسل جوان سپاه و ایجاد انگیزه برای فعالیت گروه‌های هنری و توانمندسازی هنرمندان پاسدار، اظهار کرد: این جشنواره با شعار «هنر انقلابی و رسالت آتش به اختیار در دولت مقاومت» برگزار می‌شود.

مسئول اداره تبلیغی هنری سپاه پاسداران تصریح کرد: این جشنواره از تاریخ پنجم لغایت هفتم اسفندماه ۱۳۹۶ به میزبانی دانشگاه حضرت امیرالمؤمنین(ع) نیروی زمینی سپاه در اصفهان برگزار خواهد شد.

وی با بیان اینکه در حاشیه این جشنواره فرهنگیاران هنرمند سپاه در کارگاه‌های توانمندسازی موسیقی و سرود، گرافیک کاربردی و خوشنویسی شرکت خواهند کرد، عنوان کرد: این جشنواره در سال ۹۶ مبتنی بر محورهای ترویج فرهنگ انقلاب اسلامی با تأکید بر فرمان آتش به اختیار، تبلیغ مؤلفه‌های اقتدار دولت مقاومت، ترویج امر به معروف و نهی از منکر در رفتار فردی، اجتماعی و سازمانی، ترویج فرهنگ جهاد و شهادت‌طلبی با تأکید بر مدافعان حرم، هجو اسلام آمریکایی (جاهلیت مدرن و قبیلگی) و اقتصاد مقاومتی، مدیریت جهادی با تأکید بر محرومیت‌زدایی برگزار می شود.

رجبی تصریح کرد: ۴۴۲ نفر از پاسداران و سربازان، ۸۷۵ اثر هنری را به دبیرخانه جشنواره فرهنگی هنری سپاه ارسال کرده‌اند.

مسئول اداره تبلیغی هنری سپاه پاسداران تاکید کرد: اختتامیه جشنواره فرهنگی هنری و تقدیر از برگزیدگان هنرمند سپاه روز دوشنبه ۷ اسفند سال جاری برگزار می‌شود.

انتهای پیام/

درج دیدگاه

آخرین اخبار