• کدخبر: 75863
  • تاریخ انتشار خبر: ۷:۴۸ ق.ظ - جمعه ۱۳۹۷/۰۱/۳
فرمانده انتظامی اصفهان:

عملیات ضربتی پلیس برای دستگیری سارقان ۴۰ میلیاردی/ دستگیری یکی از سارقان هنگام خروج از کشور

فرمانده انتظامی استان اصفهان از عملیات ضربتی کارآگاهان پلیس آگاهی این فرماندهی برای دستگیری ۲ سارق حرفه‌ای که اقدام به سرقت ۴۰ میلیارد ریال سکه، طلاجات و وجوه نقد از منازل مردم کرده بودند، خبر داد.

به گزارش اصفهان بیدار،، سردار مهدی معصوم بیگی در گفت‌وگویی اظهار کرد: در پی شکایت تعدادی از شهروندان شهر اصفهان مبنی بر سرقت از منازل آن‌ها، بررسی موضوع در دستور کار کارآگاهان پلیس آگاهی قرار گرفت.

وی با بیان اینکه کارآگاهان در تحقیقات خود دریافتند با مجرمان حرفه‌ای رو به رو هستند، افزود: بررسی‌های صورت گرفته نشان داد، سارقان پس از شناسایی افراد متمول به‌صورت حرفه‌ای وارد منزل آن‌ها شده و اقدام به باز کردن گاوصندوق‌هایی که در این منازل بوده، می‌کردند.

فرمانده انتظامی استان اصفهان تصریح کرد: سارقان توانسته بودند تنها با باز کردن گاوصندوق یکی از منازل بالغ‌ بر ۱۰ میلیارد ریال سکه، طلاجات و وجوه نقد را به سرقت ببرند.

معصوم بیگی گفت: کارآگاهان تحقیقات خود را در این زمینه آغاز و با انجام یک سری اقدامات تخصصی و جمع‌آوری سرنخ‌هایی در این زمینه هویت متهمان را به دست آورده و طی یک عملیات ضربتی هر ۲ نفر را در مخفیگاه خود دستگیر کردند.

وی با بیان اینکه یکی از متهمان قصد خروج از کشور را داشت که با هوشمندی ماموران در عملی کردن نقشه خود ناکام شد، گفت: متهمان در تحقیقات انجام‌شده، ضمن اقرار به ۲۷ فقره سرقت منزل در جنوب شهر اصفهان، مالخر اموال مسروقه را به کارآگاهان معرفی کرد که وی نیز طی عملیاتی دیگر در یکی از استان‌های شمالی کشور دستگیر شد.

فرمانده انتظامی استان اصفهان از سرقت ۴۰ میلیارد ریال سکه، طلاجات و پول توسط این سارقان خبر داد و افزود: در این زمینه پرونده تشکیل و متهمان به مراجع قضائی تحویل داده شدند.

انتهای پیام/ پایگاه خبری پلیس

درج دیدگاه

آخرین اخبار