• کدخبر: 75944
  • تاریخ انتشار خبر: ۷:۳۰ ق.ظ - یکشنبه ۱۳۹۷/۰۱/۵
مسئول جهادسازندگی ناحیه دانشجویی استان اصفهان خبرداد؛

اعزام بالغ بر ۵۰۰ دانشجوی بسیجی به اردوهای جهادی/ حضور جهادگران در نقاط محروم و زلزله زده

مسئول جهادسازندگی ناحیه دانشجویی استان اصفهان از اعزام بالغ بر ۵۰۰ دانشجوی بسیجی به اردوهای جهادی خبرداد.

به گزارش اصفهان بیدار، محمد اکبری در گفت و گویی با اشاره به اعزام نزدیک به ۵۰۰ دانشجوی بسیجی به اردوهای جهادی، اظهار کرد: این دانشجوها در قالب ۱۱گروه جهادی به هفت استان کشور اعزام شدند.

مسئول جهادسازندگی ناحیه دانشجویی استان اصفهان با بیان اینکه گروه جهادی شهیدحسن باقری دانشگاه های آزاد خمینی شهر به مناطق جنوبی کرمان اعزام شدند، عنوان کرد: همچنین گروه جهادی قمربنی هاشم (ع) دانشگاه صنعتی اصفهان نیز در این مناطق درعرصه های عمرانی وفرهنگی به فعالیت می پردازند.

وی از اعزام گروه های  دانشجویی به مناطق زلزله زده کرمانشاه، خاطرنشان کرد: گروه های جهادی ستاره های بی نشان و فدک دانشگاه های گلپایگان و آزاد اصفهان در این مناطق به خدمت رسانی به هم وطنان عزیز کرمانشاهی مشغول هستند.

اکبری با بیان اینکه گروه جهادی محمدرسول الله (ص) دانشگاه امین فولادشهر در استان سیستان وبلوچستان مشغول به فعالیت است، تصریح کرد: گروه جهادی شهدای گمنام دانشگاه آزاد نجف آباد نیز در استان کهگیلویه و بویراحمد به خدمت رسانی به عزیزان روستایی می پردازد.

مسئول جهادسازندگی ناحیه دانشجویی استان اصفهان ادامه داد: همچنین دوگروه عاشقان مهدی (عج) و فاطمه الزهرا (س) دانشگاه های آزاد لنجان و پیام نور اصفهان در شهرستان لنجان و مناطق حاشیه شهر به فعالیت جهادی خواهند پرداخت.

وی با بیان اینکه دانشجویان با نیت کمک به هموطنان در مناطق محروم به این مناطق اعزام می شوند، تصریح کرد: جهادگران در عرصه های پزشکی، عمرانی، فرهنگی و آموزشی برای محرومیت زدایی حاضر می شوند.

اکبری با بیان اینکه این دانشجویان با تاسی از اهداف انقلاب اسلامی در این عرصه حاضر می شوند، تصریح کرد: به لطف خدا مشکلات محل اسکان و پروژه های عمرانی و فرهنگی و بهداشت و درمان دانشجویان جهادگر خواهر و برادر بسیجی اصفهان در منطقه سرپل ذهاب حل شده است.

انتهای پیام/

درج دیدگاه

آخرین اخبار