• کدخبر: 75994
  • تاریخ انتشار خبر: ۲:۴۳ ب.ظ - شنبه ۱۳۹۷/۰۱/۱۱
نماینده مردم اصفهان

لشکر اسلام به محوریت ولایت در منطقه شکل گرفته است/ نابودی اسرائیل، بسترسازی برای ظهور امام زمان(عج) خواهد بود

نماینده مردم اصفهان گفت: رشد آگاهی مردم فلسطین و استقامت آن ها، مقاومت نیروهای فلسطینی، حزب الله لبنان، حشدالشعبی عراق و نیروهای انقلابی سوریه و یمن لشکر اسلام به محوریت ولایت را در منطقه شکل داده است.

به گزارش اصفهان بیدار، حجت الاسلام احمد سالک در گفت و گویی با اشاره به ابتکار عمل مقام معظم رهبری و عکس العمل استکبار جهانی به این ابتکار، اظهار کرد: حرکتی که اخیرا ترامپ انجام داد و جان بولتون را به عنوان مشاور خود انتخاب کرد، نشان داد که آمریکا به دنبال حرکتی علیه جمهوری اسلامی با استفاده از سران صهیونیستی است.

نماینده مردم اصفهان با بیان اینکه در این حرکت دو نکته اساسی وجود دارد، خاطرنشان کرد: پس از گذشت ۳۹ سال سال از پیروزی انقلاب اسلامی و ورود جمهوری اسلامی به چهلمین سال عمر خود،  شکست داعش و پیروزی عراق، یمن و سوریه بر سران جنایتکار آمریکا، انگلیس و رژیم صهیونیستی دلیل بر اقتدار و قدرت بازدارنگی این نظام اسلامی با پشتیبانی برحق ملت با بصیرت ایران است.

وی با بیان اینکه تجلی وحدت ملت حول محور حاکمیت دینی در جریان ۲۲ بهمن ۱۳۹۶ در سراسر کشور دیدیم، خاطرنشان کرد: شاهد شکست های پی در پی سران استکبارجهانی به ویژه آمریکا در منطقه هستیم؛ روزی اسرائیل مسئله نیل تا فرات و حاکمیت واحد جهانی را مطرح می کرد، ولی امروز ین رژیم در مسیر محو شدن قرار گرفته است.

سالک ادامه داد: رشد آگاهی مردم فلسطین و استقامت آن ها، مقاومت نیروهای فلسطینی، حزب الله لبنان، حشدالشعبی عراق و نیروهای انقلابی سوریه و یمن قدرتی را به وجود آورده است که لشکر اسلام به محوریت ولایت در منطقه شکل گرفته است.

نماینده مردم اصفهان تصریح کرد: آمریکایی ها و حتی اروپایی ها به این نتیجه رسیده اند که با تشدید تحریم ها در زمینه های مختلف اقتصادی و سیاسی اقتدار جمهوری اسلامی را بشکنند و اقتصاد ایران را فلج کنند، ولی با حضور مردم با بصیرت، همه طرح ها و توطئه های دشمنان خنثی شده است.

وی با بیان اینکه آینده جهان به نفع نیروهای اسلامی خواهد بود، عنوان کرد: محو اسرائیل از صفحه هستی، بسترسازی برای ظهور امام زمان(عج) خواهد بود.

انتهای پیام/ن

درج دیدگاه

آخرین اخبار