• کدخبر: 76017
  • تاریخ انتشار خبر: ۶:۳۹ ب.ظ - جمعه ۱۳۹۷/۰۱/۱۷
مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان

آژانس‌های مسافرتی قطار گردشگری را رونق دهند

مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان اصفهان گفت: استفاده از قطار گردشگری یکی از اولویت های اداره میراث فرهنگی است و در حال حاضر از طریق شرکت راه اهن جمهوری اسلامی پیگیر حضور قطار ریلی گردشگری هستیم که در ایام خاص انجام بگیرد.

به گزارش اصفهان بیدار، فریدون الهیاری در گفت و گویی اظهار کرد: قرار بود قطار گردشگری در نوروز به شهرستان اردستان بیاید، ولی متاسفانه به دلایلی این اتفاق نیفتاد. قطار گردشگری از اولویت های اداره کل است و در حال حاضر از طریق شرکت راه آهن جمهوری اسلامی پیگیر حضور قطار گردشگری در ایام خاص هستیم.
مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان اصفهان با بیان اینکه مدیران شرکت راه آهن دو منطقه کاشان و زواره را مورد نظر دارند تا قطار گردشگری بتواند توقف کند، افزود: موضوعی که وجود دارد این است که آژانس های مسافرتی باید فعالیت کنند تا قطار گردشگری از لحاظ اقتصادی توجیه داشته باشد. امکان دارد همان گروهی که مقرر شده بود در نوروز برنامه داشته باشند کار خود را در اواخر فروردین انجام دهند.
وی خاطرنشان کرد: با توجه به وجود ایستگاه راه آهن در منطقه اردستان امکان توقف قطار ریلی در اردستان وجود دارد. امیدواریم زیرساخت های حضور قطار گردشگری در شهرستان هم فراهم شود.
انتهای پیام/ ایسنا

درج دیدگاه

آخرین اخبار