درباره ما

بسم الله الرحمن الرحیم

” تحت امر ولی هوشیاریم              باخبر از اصفهان بیداریم”

 

مقدمه:

پایگاه تحلیلی اطلاع رسانی اصفهان بیدار در اواخر مردادماه ۱۳۹۲ به همت جمعی از دانشجویان و جوانان دغدغه مند خطه سلمان محمدی، بدون هیچگونه وابستگی حزبی و جناحی شروع به کار نموده است.

این پایگاه خبری با هدف اطلاع رسانی سریع و دقیق طبق اصول حرفه ای خبرنویسی یعنی صحت، دقت، سرعت، بی طرفی، جامعیت راه‌‌اندازی شد تا بتواند با جمع آوری اخبار پاسخگوی نیازهای همشهریان عزیز اصفهانی در فضای مجازی باشد.

این پایگاه سعی دارد تا با اولویت ارائه اخبار مربوط به شهر اصفهان، مهمترین اتفاقات روز را به ترتیب در سطح شهراصفهان، استان اصفهان، میهن عزیزمان ایران و اخبار ویژه در سطح بین الملل به اطلاع شما برساند.

همچنین این رسانه در نظر دارد علاوه بر پوشش اخبار شهر اصفهان به مسائل حاشیه ای از قبیل ارائه تحلیل ها و مقالات اهالی اندیشه شهر، مطالب علمی جذاب و عکس های دیدنی خاص نیز بپردازد.

 

خط مشی:

در ایجاد و ادامه فعالیت این رسانه ، پایبندی به قوانین و منافع جمهوری اسلامی ایران رعایت شده و خط مشی آن مبتنی بر اصل اسلام، اندیشه های بنیانگذار جمهوری اسلامی و ارزش های مقدس این نظام، توصیه های مقام معظم رهبری حضرت آیت الله خامنه ای(مد ظله) ، باورها و اعتقادات ایمانی و مصالح و منافع ملی مردم اصفهان استوار است.

 

محتوای خبری:

محتوای خبری این پایگاه خبری شامل موارد زیر می باشد:

سیاسی، فرهنگ و هنر، اقتصادی، ورزشی، دین و عرفان، اجتماعی، حوادث، گردشگری، علمی، کشور، بین الملل

 

ارتباط با ما:

ما بر این باوریم که انتقاد جدی و سازنده به مراتب مؤثرتر از تحسین و تشویق خواهد بود. در همین راستا، این پایگاه اطلاع رسانی در نظر دارد پل ارتباطی شما با مسئولین قرار گرفته و صدای شما را به گوش آنها برساند.

پس از شما می خواهیم تا انتقادات و پیشنهادات سازنده خود را از طریق پست الکترونیکی Info@esfahanebidar.ir برای ما ارسال کرده و در اسرع وقت پاسخ خود را دریافت کنید.

 

سخن آخر:

امید است تا با یاری خداوند منان و استعانت از امام زمان(ارواحنا لتراب مقدمه فداء) و با طیب خاطر بتوانیم گامی محکم و مؤثر در جهت پیشرفت و اعتلای نصف جهان برداریم.

آخرین اخبار