بازاریابی جهانی دیجیتال

تیمی متشکل از 50+ خبره بازاریابی جهانی دیجیتال این لیست را از 10 بهترین + آموزش تبلیغات رایگان فیس بوک ، کلاس ها و دوره ها گردآوری کرده اند تا به شما در یادگیری و برتری در تبلیغات و بازاریابی در فیس بوک در سال 2020 کمک کند. این مجموعه به صورت ماهانه به روز و 43،000+ متخصص در حال حاضر از این لیست در آموزش فیس بوک بهره مند شده است که شامل منابع یادگیری رایگان و پولی نیز می باشد.

 

10 بهترین + آموزش تبلیغات رایگان فیس بوک ، دوره ها ، آموزش ، کلاس ها و مجوز آنلاین برای سال 2020 [به روز شده]
1. راهنمای تبلیغات و فیس بوک فیس بوک فیس بوک 2020 (Udemy)
تیم CourseEnvy به بیش از 100،000 دانش آموز کمک کرده است تا بازاریابی رسانه های اجتماعی را تسلط بخشند و استراتژی رسانه های facebook خود را بهینه کنند. نویسنده این برنامه جاستین او براین با یک تن تجربه در این حوزه همراه است و یک کارآفرین موفق نیز هست. همانطور که یک کاربر Lori Newman می گوید ، “این دوره ویدیویی بسیار آموزنده است – به خصوص اگر شروع به یادگیری در مورد آگهی های فیس بوک کنید. اگر آن را از ابتدا تا انتها مشاهده کنید ، یک پایه محکم برای مدیریت صفحات ، تبلیغات و موارد دیگر در فیس بوک خواهید داشت. این دوره شامل آگهی های تولید نسل سرب ، تبلیغات بازاریابی / بازاریابی ، تبلیغات پویا (برای تجارت الکترونیکی) ، تبلیغات اینستاگرام ، تبلیغات در فیس بوک مسنجر از جمله بسیاری از منابع دیگر مانند مدیریت پیکسل ، گزارش گیری و مرور بازاریابی رسانه های اجتماعی است. با توجه به ارزیابی ما ، این برنامه واقعی یکی از بهترین دوره های بازاریابی فیس بوک است که شما در آنجا پیدا خواهید کرد. بررسی بهترین دوره های بازاریابی دیجیتال و دوره های بازاریابی رسانه های اجتماعی ما را از دست ندهید.

 

USP های اصلی –

– یکی از بهترین منابع یادگیری در مورد این موضوع ، تاکنون بیش از 95،000 متخصص ثبت نام کرده اند

– محتوا به طور مرتب به روز می شود ، بنابراین هیچ گونه پیشرفتی را از دست نمی دهید

– تسلط بر قیف فروش خود را- آگاهی ، عقب انداختن و تبدیل

– بررسی های دلپذیر از تمام راه ، رتبه های بالا توسط شرکت کنندگان

– شیرجه رفتن عمیق به پیکسل فیس بوک ، گزارش و همچنین بینش

 

مدت زمان: 14 ساعت

امتیاز: 4.5 از 5

شما می توانید اینجا ثبت نام کنید

 

آموزش تبلیغ نویسی

2. تبلیغات فیس بوک برای تجارت الکترونیکی: راهنمای کامل (Udemy)
آدام رید یک مربی مشهور تجارت الکترونیک ، Shopify و Dropshipping است و در این برنامه ویژه می خواهد شما را آموزش دهد تا در اجرای تبلیغات فیس بوک برای پورتال تجارت الکترونیکی خود بهتر و موثرتر شوید. در 10 ساعت ویدئو در صورت تقاضا ، او به شما می آموزد که چگونه تبلیغات تبدیل وب سایت ، بهبود نسخه تبلیغ خود ، ایجاد مخاطبان ظاهری و بسیاری از جنبه های فنی دیگر تبلیغات را ایجاد کنید. مهمتر از همه ، او همچنین شما را با استفاده از روشهایی که به شما کمک می کند حاشیه سود خود را بدست آورید ، تبلیغات خود را بدون سوزاندن پول اضافی آزمایش کنید و تبلیغات خود را به طور مؤثر مقیاس کنید. یادداشت ویرایشگر: اگر مدیر محصول جوانه زنی هستید ، باید به تلفیق بهترین دوره های مدیریت محصول توجه داشته باشید.

 

USP های اصلی –

– با این تکنیک های تبلیغاتی آشنا شوید و اهمیت آنها را در سناریو بازاریابی امروز درک کنید.

– تنظیم صفحه ، پرداخت ، بودجه و محدودیت ها.

– اشتباهات متداولی را که مبتدیان مرتکب می شوند و از آنها جلوگیری می کنید ، درک کنید.

– برای شروع کار با تجربه نیازی به تجربه قبلی نیست.

– گام به گام توضیح در مورد مهمترین مراحل.

– از ابزارهای بینش مخاطب ، تحقیق در مورد رقبا و سایر موضوعات پیشرفته استفاده کنید.

 

مدت زمان: 10 ساعت

امتیاز: 4.6 از 5

شما می توانید اینجا ثبت نام کنید

 

 

3. دوره رایگان فیس بوک برای مبتدیان (LinkedIn Learning)
در این آموزش ، مگان آدامز ، استراتژیست رسانه های اجتماعی ، شما را در زمینه اصول تبلیغات در فیس بوک به شما کمک می کند تا به شما در درک چگونگی فراتر از روش های ارگانیک تبلیغ کمک کند. او اصول اولیه تنظیم کمپین ها ، نحوه کار ابزارهای مختلف و نحوه شروع کار با بازاریابی را به شما آموزش می دهد. وی سپس به مباحث دیگری از جمله چگونگی هدف گذاری ، چگونگی دستیابی به مخاطب مورد نظر خود و نکات مهم برای افزایش عملکرد تبلیغات خود می پردازد.

 

USP های اصلی-

– شناخت انواع مختلف تبلیغات و راه اندازی حساب کاربری.

– مخاطبان اصلی خود را شناسایی و هدف قرار دهید و بودجه خود را انتخاب کنید.

– گزارش ها را ایجاد کرده و برنامه ریزی کرده و برای بهبود نتایج گام بردارید.

– 6 امتحانات فصل + گواهی تکمیل

– دروس را می توان بصورت آفلاین مشاهده کرد و تمرین ها برای بارگیری در دسترس است.

– به محتوای دوره برای سی روز اول پس از ثبت نام به صورت رایگان قابل دسترسی است.

 

مدت زمان: 1 ساعت 45 دقیقه

امتیاز: 4.5 از 5

شما می توانید اینجا ثبت نام کنید

 

 

4. دوره کامل آگهی های فیس بوک – مبتدی تا پیشرفته (Udemy)
در مرحله اول ، این دوره توسط Daragh Walsh و Rob Percival ایجاد می شود ، هر دو قهرمان هنگام صحبت از همه چیز در مورد بازاریابی دیجیتال می شوند. آنها با تدریس به ده ها هزار دانش آموز در این زمینه ، دوره ویژه ای را برای کسانی که می خواهند به ویژه بازاریابی فیس بوک یاد بگیرند ، ایجاد کرده اند. از طریق این برنامه ، شما در مورد استراتژی های بازاریابی فیس بوک ، بازاریابی تبلیغات ، بازاریابی به همراه سایر موارد در 6 ساعت کلاس های بسته بندی شده تبلیغاتی ، اطلاعات بیشتری کسب خواهید کرد. همچنین درمورد اشتباهات متداول بازاریابی که باید از آنها اجتناب کنید مطلع خواهید شد