طرز تهیه زرشک پلو با مرغ رستورانی

در اینجا طرز تهیه زرشک برای زرشک زعفران آورده شده است: مقداری زرشک پلو با مرغ کره را در یک ماهیتابه بریزید ، وقتی آب کره شد زرشک پلو با مرغ اینجا بیشتر بخوانید ذرت را زرشک اضافه کنید. کمی کباب کرده و سپس مقداری شکر اضافه کنید. برای جلوگیری از جمع شدن قند در زرشک ها ، قند را به سرعت هم بزنید و به محض ریختن شکر قبل از حل کردن و کارامل شدن زرشک پلو با مرغ ، آن را از روی حرارت بردارید.

طرز تهیه زرشک پلو با مرغ برای 40 نفر

* زعفران زرشک به همراه مرغ مجلسی نیز در یک رستوران زرشک پلو با مرغ با گلدان تچینی قابل سرو است. برای انجام این کار ، شما باید برنج را بدون مرغ و به شکل تاچین درست کنید. در این روش ، زرشک پلواف نیز بسیار زرشک پلو با مرغ تزئین می شود. برای اطلاعات بیشتر ، مقاله تهیه طرز تهیه انواع مختلف ته دیگ را بخوانید.

زرشک پلو با مرغ سامان گلریز

* برای داشتن این ته دیگ فنی ، کافی است سه یا چهار قاشق غذاخوری ماست را با دو قاشق برنج تخلیه شده و مقداری زعفران غلیظ مخلوط کنید (مقدار زعفران باید زرشک پلو با مرغ به گونه ای باشد که مواد کاملاً رنگ شوند). روغن را در کف قابلمه بریزید زرشک پلو با مرغ و برنج مخلوط شده را کف کنید. قابلمه را بریزید. سپس بقیه برنجهای تخلیه شده را روی مواد بریزید تا دم بکشد. هنگام خدمت ، برنج را به قابلمه بکشید تا به آن رسیدید. زرشک پلو با مرغ گلدان را به سینی برگردانید و با قیچی آشپزخانه برش دهید.

آموزش زرشک پلو

برای تهیه زرشک پلو ، زرشک پلو با مرغ مرغ نمک زده و در روغن سرخ می شود تا طلایی شود. زرشک ، زیره و شکر را اضافه کرده و محلول زعفران را روی مرغ بریزید. برنج مانند یک چله ساده تخلیه می شود. نصف فنجان روغن را در یک قابلمه زرشک پلو با مرغ داغ گرم کنید و نان لواش یا سیب زمینی را تهیه کنید. نیمی از برنج را بریزید و مرغ یا گوشت آماده را برنج بریزید و مابقی برنج را روی آن بریزید. آنها گلدان را روی شعله می گذارند تا نفس بکشد ، سپس نصف فنجان آب را روی برنج می گذارند. آنها یک بخارپز قرار داده و شعله را نرم می کنند. زرشک پلو با مرغ بعد از یک ساعت ، زعفران زرشک دم می شود. هنگام سیگار کشیدن ، زعفران در آب داغ و زرشک حل می شود و یک قاشق برنج با آن مخلوط می شود و روی برنج ریخته می شود.

مرغ یا گوشت را می توان در زیر لایه ای از pilaf در ظرف زرشک پلو با مرغ یا ظرف جداگانه قرار داد.