مزایای لوله های PVC لوله فلکسیبل

مزایای لوله های PVC
PVC Pipe محصولی از فناوری مدرن است که خدمات معتبری و با دوام را در اختیار کاربران مختلفی از جمله پیمانکاران ، مهندسان ، اپراتورها ، صنایع ، آب و برق و مناطق آبیاری قرار می دهد. تعدادی از مزایای عملکرد به این معنی است که لوله های PVC اکنون جایگزین بسیاری از مواد سنتی می شوند.

سبک وزن لوله فلکسیبل
لوله های PVC یک مزیت وزن فوق العاده نسبت به مواد لوله کشی جایگزین دارند. وزن نسبتاً کم لوله پی وی سی به معنای این است که نصاب کمتر آسیب می بینند و در حالی که ممکن است تیمی از کارگران یا بالابرهای مکانیکی بتوانند بخش بزرگی از لوله فلزی را حمل کنند ، لوله های پی وی سی به حدی سبک هستند که یک شخص مجزا به راحتی می تواند حرکت کند. یک قطعه بلند این بدان معناست که به نصاب کمتری نیاز است و افرادی که استخدام شده اند می توانند لوله نسبتاً سریعتر از آهن یا فولاد را نصب کنند.

وزن کم نیز به معنای حمل و نقل ارزان تر است زیرا اکثر شرکت های حمل و نقل از طریق وزن شارژ می شوند. این همچنین بارهای بزرگتر (لوله های بیشتر) را امکان پذیر می کند.

انعطاف پذیری
مقاومت PVC لوله در برابر شکستگی یک مزیت عملکرد بسیار مهم است. در حالی که لوله های PVC از ترکیب PVC سفت و سخت ساخته شده اند ، لوله های PVC خود قادر به عملکرد در زیر بار و بدون شکستگی هستند. لوله های PVC می توانند با موفقیت استفاده شوند که سطح در معرض بارگذاری خارجی مانند ترافیک جاده * باشد.

مدول الاستیسیته لوله های PVC یک مزیت عمده برای کاربردهای دفن شده است ، خصوصاً در جایی که حرکت خاک یا لرزش پیش بینی می شود. در کاربردهای فشار ، مدول الاستیک PVC نیز باعث افزایش بزرگی فشارهای فشار یعنی چکش آب می شود. لوله های PVC-O نسبت به سایر انواع لوله فشار دارای مقاومت بیشتری در برابر چکش آب هستند.

اتصالات لوله فلکسیبل
نیاز اصلی برای کلیه برنامه های لوله کشی ، سفتی مفصل است. لوله های پی وی سی با درج عمیق ، اتصالات سیمان شونده با فشار یا سیمان حلال در دسترس هستند. اتصالات لوله پی وی سی واشر پیوسته از خدمات لوله های سنتی در خدمات واقعی بهتر است. لوله های پی وی سی همچنین در حال حاضر با اتصالات فیوژن در دسترس هستند تا یک خط لوله کاملاً آب بندی شده یکپارچه مخصوصا برای تاسیسات بدون سیم و سایت های آلوده مناسب فراهم شود.

ضریب اصطکاک
در هنگام طراحی سیستم های لوله کشی یکی از نگرانی های اصلی سرعت و فشار جریان است. لوله های PVC سطوح دیواری نرم و صاف تری ایجاد می کنند که اصطکاک سیال و مقاومت در برابر جریان را کاهش می دهد.

این صافی هیدرولیکی باعث جلوگیری از ایجاد لجن در فاضلاب می شود و عملا سل و گرفتگی در شبکه های توزیع آب را از بین نمی برد. نتایج نهایی هزینه های تعمیر و نگهداری به طور قابل توجهی پایین تر ، طراحی اولیه خط لوله کارآمدتر و عملکرد برتر در طول عمر لوله PVC است.

مواد ایمن  لوله فلکسیبل
لوله پی وی سی ماده ای غیر سمی و بی خطر است که بیش از نیم قرن از آن استفاده شده است. همچنین پلاستیک مورد بررسی و آزمایش شده در جهان است.

طول های بیشتر
لوله پی وی سی به طور معمول در طول 6 متر تأمین می شود ، اما در صورت نیاز می تواند در طول های دیگر نیز تهیه شود. این تعداد اتصالات مورد نیاز را در مقایسه با سایر محصولات لوله کاهش می دهد.

اتصالات کمتری امکان نصب سریعتر و کارآمدتر ، اصطکاک هیدرولیکی کمتری و فرصت کمتری برای نشت فراهم می کند.

مقاومت در برابر شعله
لوله های PVC برای احتراق دشوار است و در صورت عدم وجود منبع احتراق خارجی سوزش ادامه خواهد داد. دمای احتراق خود به خود 450 درجه سانتی گراد است.

طراحی متنوع لوله فلکسیبل
خصوصیات فیزیکی لوله های پی وی سی به طراحان و نمونه ها اجازه می دهد تا در هنگام طراحی محصولات جدید و تهیه راه حل هایی که PVC به عنوان ماده جایگزینی یا نوسازی عمل می کند ، آزادی بالایی داشته باشد.

تطبیق پذیری آن در طیف گسترده ای از کاربردهایی که در آن مشاهده می شود مانند لوله ها ، کابل ها ، قاب های پنجره ، پوشش کف و سقف و همچنین بسته بندی ها ، طراحی داخلی ، پوشاک ، تابلوهای تبلیغاتی ، دریایی ، تجهیزات ایمنی و محصولات پزشکی منعکس شده است.