مزایا و محدودیت های فرستنده های صفحه انعطاف پذیر لوله فلکسیبل

برای بسیاری از برنامه های پردازش از نوع دسته ای ، نوار نقاله های انعطاف پذیر انتخاب تجهیزات عالی هستند. این نوار نقاله کم هزینه هستند یک گزینه جذاب تجهیزات با توجه به عملیات خود سر راست است، ساخت و ساز بدون عارضه، و نیاز به نگهداری نسبتا کم است. در این وبلاگ ، به برخی از مزایا و محدودیت های این نوع نقاله ها می پردازیم.

مزایای فرستنده های صفحه انعطاف پذیر
اصل عملیاتی یک نوار نقاله پیچ قابل انعطاف ساده است: یک پیچ مارپیچ فلزی درون یک لوله ثابت می چرخد ​​، و یک نیروی جهت دار ایجاد می کند که مواد را از طریق لوله حرکت می کند ، از انتهای کف تجهیزات تا نقطه تخلیه. لوله و پیچ در یک محدوده تعریف شده قابل انعطاف هستند و در پیکربندی های مختلفی موجود می باشند که هر نوع برای نوع ماده منتقل شده مناسب است.

نوار نقاله های قابل انعطاف می توانند انواع زیادی از مواد فله آزاد و بدون جریان از جمله پودر ، گرانول و گلوله های کوچک و همچنین شکل های نامنظم کوچک را منتقل کنند. آنها فضای کف کمی را اشغال می کنند و به دلیل انعطاف پذیری مناسب ، برای انتقال افقی و عمودی مناسب هستند.

نقاله های انعطاف پذیر پیچ برا ی لوله فلکسیبل

تولید دسته ای و تولید متناوب مناسب هستند. نقاله های پیچ انعطاف پذیر با زاویه 45 درجه کارآمدتر عمل می کنند ، اما می توانند به صورت افقی و در سایر زاویه ها نیز کار کنند. نوار نقاله را می توان با یک پایه موبایل مجهز کرد به طوری که ممکن است به راحتی به فرآیندهای خدماتی واقع در مناطق مختلف درون یک مرکز منتقل شود.

تمیز کردن تجهیزات آسان است و از ردپای نسبتاً کمی برخوردار است. مهمترین مزیت نقاله های پیچ انعطاف پذیر این است که مواد را از طریق یک لوله بسته شده منتقل می کنند ، بنابراین مشکلات مربوط به گرد و غبار محصول در هنگام انتقال را از بین می برد.

همانطور که از نام آنها پیداست ، نوار نقاله های پیچ انعطاف لوله فلکسیبل پذیر دقیقاً چنین هستند: انعطاف پذیر. لوله و پیچ نقاله انعطاف پذیر هستند و می توانند در شعاع خم توصیه شده خم شوند ، این امکان را به شما می دهد که نوار نقاله حول موانع ثابت بگردد.

محدودیت ها
نقاله های پیچ انعطاف پذیر محدودیت هایی دارند که باعث می شود آنها برای برخی از برنامه ها بهترین انتخاب نباشند. این محدودیت ها موارد زیر را شامل می شوند:

برای مواد شکننده یا شکننده ، جذب ذرات یا شکستگی ذرات می تواند در نتیجه “سنگ زنی” مواد بین پیچ چرخشی و دیواره لوله ایجاد شود.
همه مواد را نمی توان با موفقیت از طریق یک نقاله پیچ انعطاف پذیر جابجا کرد. موادی که ذرات آنها به هم می خورد ، یا از رطوبت بالایی برخوردار هستند ، می توانند لوله فلکسیبل درون نقاله را لکه دار کرده و جمع شوند و باعث قفل شدن پیچ می شوند. علاوه بر این، مواد که درشت و همچنین می توانید ساینده علت سایش شتاب و پارگی در نوار نقاله پیچ قابل انعطاف است.
انتقال فاصله محدود. در UniTrak توصیه می کنیم از نوارهای پیچ انعطاف پذیر UniFlex برای جابجایی مواد در مسافت های بیشتر از 40 فوت استفاده شود.
ظرفیت. مانند هر نوع نقاله دیگر ، نوار نقاله های قابل انعطاف از ظرفیت های محدودی برخوردار هستند. ظرفیت تجهیزات تابعی از تعدادی متغیر از جمله تراکم فله مواد و اندازه ذرات لوله فلکسیبل ، پیچ پیچ و سرعت چرخش ، قطر و طول لوله ، اندازه قیف و زاویه عملکرد این تجهیزات است.
UniTrak خط UniFlex نوار نقاله های پیچ انعطاف پذیر را تولید می کند. موجود در دو اندازه (H75 و H125)، این نوار نقاله مواد در فواصل مختلف و زوایای مختلف حرکت می کند. پایه های تلفن همراه اختیاری نیز وجود دارد که امکان حرکت آسان در هر مکان فرآیند را فراهم می کند. یک مدل Easy Clean نیز موجود است که دارای ویژگی  لوله فلکسیبل شیب برای تمیز کردن آسان است.

اگر انتقال زاویه دار با نقاله های پیچ قابل انعطاف مورد علاقه شما باشد ، تیم فروش ما خوشحال خواهند شد تا الزامات برنامه شما را بررسی و بحث کنند. لطفا تماس با ما فروش تیم به طور مستقیم برای اطلاعات بیشتر.