نحوه ساخت شماره مجازی

شماره مجازی رایگان

آسانترین راه برای ایجاد یک شماره مجازی استفاده خرید شماره مجازی از برنامه های ارائه شده توسط این سرویس است. با نصب یک برنامه ویژه بر روی تلفن همراه خود یا با استفاده از نرم افزار مربوطه ، به سادگی و بدون پرداخت خرید شماره مجازی می توانید یک شماره مجازی سفارشی ایجاد کنید.

برنامه textnow

در مقالات قبلی برنامه ای را برای این موضوع خرید شماره مجازی معرفی کردیم که بسیار مورد استقبال قرار گرفت. این برنامه که با نام TextNow شناخته می شود ، توانایی پشتیبانی از سیستم عامل های اندروید و iOS را دارد و می تواند شماره مجازی شما را بر روی تلفن همراه خود فعال کند ، بنابراین می توانید از تلفن همراه خود با سیم کارت خرید شماره مجازی استفاده کنید. متصل به اینترنت ، از دو شماره تلفن جداگانه استفاده کنید.

اکانت چیست

همچنین بخوانید خرید شماره مجازی | بهترین روشهای درمانی آفتاب سوختگی چیست؟
با بارگیری برنامه TextNow و استفاده از خدمات رایگان این برنامه ، می توانید یک شماره مجازی رایگان دریافت کرده و از آن برای ایجاد یک حساب کاربری ، برقراری تماس صوتی ، برقراری تماس ویدیویی و ارسال و دریافت پیام کوتاه خرید شماره مجازی استفاده کنید.

دانلود برنامه textnow

علاقه مندان به ایجاد یک شماره مجازی می توانند این برنامه را از طریق لینک زیر بارگیری کرده و از ویژگی های این برنامه مفید در تلفن های همراه خرید شماره مجازی اندرویدی و آیفون خود بهره مند شوند که شماره رایگان را در اختیار شما قرار می دهد.