پنج مزیت استفاده از یک شماره واقعی برای تجارت شما

یکی از بزرگترین مزایای سیستم های تلفن VOIP نسبت به سیستم های تلفنی میراث ، امکاناتی است که آنها می توانند بدون انجام به روزرسانی ها ارائه دهند. برای افزودن ویژگیهای جدید یا بستن به سن ، بسیاری از سیستمهای تلفنی میراث نیاز به یک به روزرسانی سخت افزاری در محل دارند. سیستم های تلفن VOIP بسیاری از ویژگی ها را درست از دسترس خارج می کنند زیرا در پایان ارائه دهندگان خدمات کنترل می شوند و نه در محل کار. یکی از این ویژگی ها یک شماره مجازی است.

 

شماره های مجازی چیست؟
ایده واقعاً همان چیزی است که به نظر می رسد. شماره های مجازی شماره های تلفنی هستند که مانند تلفن سنتی با یک خط تلفن مستقیم ارتباط ندارند. شماره های مجازی را می توان از طریق آدرس IP به هر دستگاهی مانند برنامه تلفن همراه یا تلفن رومیزی خود اختصاص داد. اعداد مجازی مختص سیستم های تلفن VOIP نیستند ، اما این مزیت را دارند که نیازی به راه اندازی مس به دفتر شما ندارند تا بتواند یکی از آنها را نصب کند. بنابراین آنچه ما واقعاً در اینجا صحبت می کنیم شماره تلفن VOIP است. شماره تلفن های VOIP در واقع یک شماره تلفن مجازی در ابر است که به شما امکان انعطاف پذیری فوق العاده ای را می دهد تا در جایی و چگونه می توانید از تلفن خود استفاده کنید که شاید قبلاً با سیستم تلفن خط مسی سنتی از ارائه دهندگان خدمات مانند Fairpoint در شمال شرقی استفاده نکنید. .

 

فواید آن چیست؟
دلایل زیادی وجود دارد که می توانید شغل خود را به یک سیستم تلفن VOIP تغییر دهید و ممکن است یک میلیون مورد مختلف وجود داشته باشد که در آن می توانید از یک شماره مجازی استفاده کنید ، اما در اینجا برخی از فواید بسیاری از اعداد مجازی وجود دارد.

 

1. این به شما کمک می کند تا حضور محلی داشته باشید
شماره های مجازی به شما امکان می دهد چندین شماره تلفن را به صورت محلی به مشاغل خود اختصاص دهید. اگر مشاغل خود را در چندین مکان در نقاط مختلف کشور اجرا می کنید ، یک شماره مجازی محلی در آن منطقه به شما کمک می کند تا مشتریان نسبت به تماس با شما احساس بهتری داشته باشند.

 

2. به ایجاد اعتماد و کاهش هزینه کمک می کند
اعداد مجازی محلی که در آن قرار دارید محلی هستند به کاهش هزینه ها هنگام شماره گیری تماس های از راه دور کمک می کنند. در گذشته برای برقراری تماس از راه دور هزینه اضافی پرداخت می کردید. به عنوان مثال: اگر شما نمایندگان خدمات مشتری اختصاص داده اید ، آنها ترجیح می دهند شماره های محلی را به مشتریان ارائه دهند و این امر باعث می شود تا مشتری بتواند از شما درخواست کمک کند.

3. به ایجاد حرفه ای کمک می کند
آخرین کاری که هر صاحب مشاغل کوچک می خواهد انجام دهد lo0k غیرحرفه ای است. هنگام استفاده از تلفن همراه ، آدرس Gmail یا هر چیزی که باعث می شود غیر حرفه ای به نظر برسید. شماره های مجازی به هر شغلی اجازه می دهد تا به دلایل مختلفی از قبیل خدمات به مشتری ، پشتیبانی از خط اصلی یا فناوری و غیره شماره تلفنهای مختلفی را برای تجارت خود ایجاد کند.

 

4- شماره مجازی انعطاف پذیری را ایجاد می کند
از اعداد مجازی می توان در هر جای دنیا استفاده کرد. من یک مشتری داشتم که تلفن میز آنها را جمع می کرد و آن را از یک مکان به مکان دیگر منتقل می کرد و کار می کرد. همه ارائه دهندگان تلفن مجازی این امکان را دارند که از طریق شماره مجازی تلفن همراه خود با یک برنامه امکان برقراری تماس تلفنی را داشته باشند.

 

5. شماره تلفن های متعدد خرید شماره مجازی
سیستم های تلفن مجازی به شما امکان می دهند بیش از یک شماره تلفن را در تلفن خود در دفتر خود اختصاص دهید. این می تواند در هنگام فروش ، پول زیادی را برای شما صرفه جویی کند. افراد فروش برای کار در دفتر به انعطاف پذیری نیاز دارند و شماره تلفن را با خود در جاده می گیرند. امکاناتی مانند “مرا پیدا کنید یا مرا دنبال کنید” می تواند به یک کاربر مجزا اجازه دهد از تلفن شماره مجازی خود هنگام استفاده در جاده استفاده کند.